Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

19 hours ago, Whitnail said:

Upravo s koncerta Tool-a u Pragu. Neponovljiv bend. Malo mi suzu ne izmamiše nove pesme, spektakularno zvuče uživo. Još sam bio malko sa strane, na tribinama. Nisu dali da se snima ništa, dosta likova izbačeno iz hale. Na kraju je pustio da se snima Stinkfist jer smo se "behaved". 😀 Sila su, nema šta.

To je isto Mejnard i na APC radio prošle godine 😄 Na početku su ljudi mislili da nije ozbiljan sa tim snimanjem ali nakon što su izbacili jedno 5-6 osoba i ostali su prestali. Baš me zanima jel neko sad izbačen bio?

 

Ja ih za 3 i po nedelje gledam, uspeo sam da ne pogledam celu setlistu do sad

Link to comment
Share on other sites

On 5/31/2019 at 5:56 PM, riviera said:

bila je prica ranije oko fonova ali jbg nije me interesovalo, e pa sad mi treba kad sam starog sahranio.

cini mi se da ste preporucivali neke kineske marke a  nacuo sam nesto da im je gugl sad lupio rampu za softver. 

budzet mi je do 400 jura pa  me interesuje da li da idem sa proverenim samsungom ili imam neku bolju alternativu za te pare.

 

Znam da se ne uklapa u budzet ali po meni trenutni best buy.

 

OnePlus 7 Pro

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Nicklord said:

To je isto Mejnard i na APC radio prošle godine 😄 Na početku su ljudi mislili da nije ozbiljan sa tim snimanjem ali nakon što su izbacili jedno 5-6 osoba i ostali su prestali. Baš me zanima jel neko sad izbačen bio?

 

Ja ih za 3 i po nedelje gledam, uspeo sam da ne pogledam celu setlistu do sad

Kako nije, video sam svojim očima kako izbacuju dva lika. Non stop patrolirao sekjuriti u žutim markerima, a ti izbacivači su bili mrcine u civilu i imali su slušalice. Nemoj da gledaš setlistu, bolje je kad te iznenade. 😀 Have fun

Link to comment
Share on other sites

- Честито бебе! Да ви е живо и здраво! [emoji64][emoji480]
- Благодаря! :heart:
- Как го кръстихте? [emoji848]
- Издислав. [emoji108]
- На кого?!?!?! [emoji848]
- На песента от Whitesnake...[emoji41] :classic_happy:

Sent from my SM-N950F using...
 

Edited by fancy
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...