Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

I jos jedan plusic na Mardoninoj strani je svakako sudijski kriterijum koji je vladao 80-ih. Tada napadaci nisu bili zasticeni i svaki lokalni mesar bez trunke talenta (videti pod Vini Dzons) je mogao da ima respektabilnu karijeru

unistavajuci tudje. Da je igrao u Engleskoj verovatno bi mu polomili obe noge. Danas kad neko pokusa ovakve startove na Kristijanu u zatvoru bi zaglavio. 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Tamburinjo said:

Prvo bio je penal, drugo ne mozes das gol rukom u finalu i onda ocekujes da te poguraju sudije 😄

 

Mada svaka im cast kako su se umuvali do finala. Imali su oni sansu i 94-e u USA tu ih je Maradona ukanalio jel 

je uzimao nesto za mrsavljenje jer je pre toga bio strvina od 100kg i za dva meseca se kao doterao u red.  

 

prvo, nije bio penal, ono brate k'o kada pravoslavnu kk zvezdu sudije kažnjavaju jer smo nebeski košarkaši. a drugo, taj gol rukom a 5min potom i najfascinantniji gol u istoriji svetskih prvenstava je bio u polufinalu. u finalu su tukli nemce 3:2 bez ruku.

Link to comment
Share on other sites

Dobro finale polufinale nebitino za sustinu. To je kao kad FKCZ dobije nepostojeci penal i posle 3 gola jos da a na forumu napisu eto bez penala tri gola smo im dali... pa ne ide to bas tako. Da nije dao taj rukom svakako ne bi bilo ni najboljeg gola svetskih prvenstava sa cim se slazem. 

 

I da jeste bio penal. Cist. Pa imamo youtube majku mu ne pricamo na osnovu secanja. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Tamburinjo said:

 

 

I da jeste bio penal. Cist. Pa imamo youtube majku mu ne pricamo na osnovu secanja. 

 

imas od 06.15 do 06.30sec, nije felera pipnuo

 

 

 

inace, koga zanimaju jos neke pojedinosti a da nije gledao tada ili se ne seca

 

https://www.si.com/soccer/2014/07/11/argentina-germany-world-cup-final-referee-codesal

@threepwood ma nemoj zajebavati. nema kontakta

..na 6.33 se najbolje vidi da kontakta nema 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mr clutch said:

Prelep diving Felera. Preblag kontakt laktom koji ne bi bio penal ni po danasnjim fudbalskim kriterijumima.

 

pazi gore tri navodna zvezdasa koja tvrde da je sudija doneo dobru odluku. sramotno & nedopustivo 

 

lakat je što kaže siniša mihajlović "klasično remplanje" ali start je bio cca pola metra od felera 

 

plus pre toga isto dive klinsmana za crveni argentincu 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, đubrivo. said:

 

pazi gore tri navodna zvezdasa koja tvrde da je sudija doneo dobru odluku. sramotno & nedopustivo 

 

lakat je što kaže siniša mihajlović "klasično remplanje" ali start je bio cca pola metra od felera 

 

plus pre toga isto dive klinsmana za crveni argentincu 

Nije imao trzaj laktom pa da se okarakterise kao udaranje, već se kao što si rekao remplao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zamišljam sebe u nekom ovakvom scenariju: Da sam neki nebitan lik koji završava karijeru, koji na tom SP greje sam kraj engleske klupe, u meču protiv Argentine 1986, i da mi jedan od tih nekoliko engleskih reprezentativaca (što su znali 100% da je gol rukom i  pritrčali sudiji nakon gola), kaže da je Maradona dao gol rukom - U narednom minutu bih odrobijao ili Maradonu ili sudiju 😂 Kao svojevremeno oni likovi u NHL, koji su bili tu samo da se tuku (što uđu jednom u nikada radi same igre), pogotovo kad je neko od glavnih igrača njihove ekipe izložen riziku tj grubim faulovima.

Link to comment
Share on other sites

Čudi me da niste pomenuli Piksija kad već pričate o tom prvenstvu. Po ocjenama gotovo svih italijanskih novina bio je top3 igrač na tom prvenstvu. Njegova simultanka protiv Španije je jedan od najboljih individualnih nastupa u istoriji Mundijala. Dva genijalna gola se pamte, ali koliko je samo napravio uspješnih driblinga i pasova na tom meču. Baš totalna dominacija. 

Link to comment
Share on other sites

Kad vec Nakamura pomenu najbolje individualne nastupe u istoriji Mundijala...Meni je utakmica Zidana protiv Brazila u cetvrtfinalu najbolja individualna partija nekog igraca koju sam gledao u zivotu. Ono je fascinantno bilo sta je radio aktuelnim svetskim prvacima i to maltene u poslednjoj utakmici u karijeri. Mislim da je i on svakako u taj top tier kada se govori o najboljih igracima svih vremena.

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MrTripleDouble said:

Kad vec Nakamura pomenu najbolje individualne nastupe u istoriji Mundijala...Meni je utakmica Zidana protiv Brazila u cetvrtfinalu najbolja individualna partija nekog igraca koju sam gledao u zivotu. Ono je fascinantno bilo sta je radio aktuelnim svetskim prvacima i to maltene u poslednjoj utakmici u karijeri. Mislim da je i on svakako u taj top tier kada se govori o najboljih igracima svih vremena.

 

 

Evo bas pre 5min sam odgledao klip. 😁 Apsolutno je kontrolisao tekmu protiv dream team Brazila. 

 

Naravno da je Zizu u top tieru. Suva elegancija. IMHO najlepši Rolling i prijem lopte, pogotovu spoljnim delom stopala. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pricamo o Maradoni i o tome da nismo jos za oftalmologa kao neki ovde 😄

 

Cekaj Vini ti tvrdis da je nije bio penal i onda postavis link na kome sudija kaze posle toliko godina da nije pogresio i gde se sagovornici kazu da bio je penal. Doduse procitao sam dijagonalno...

 

Italija i posle USA su ok prvenstva sa losijim finalima, ono u USA je blagi uzas. Francuska dosta dobro prvenstvo gde su Francuzi namestili sebi sve sto su mogli, gde su psihicki unistili Zubu sa novinarima, ali mora se priznati imali su strasnu reprezentaciju, strasnu. 2002 secam se nekog Italijanskog uzasa od igre, i setnje Brazila, 2006-u pamtimo po dve labudove pesme, umiruce drzave SCG i tog nastupa iz nocnih mora, druga skoro pa ostvarena pesma coveka koji bukvalno u penziji igra za raju i zajebanciju nesto najblize Dijegu i tome sto je on predstavljao, naravno ta je prekinuta od govneta Matercija mislim realno lik je bio celu karijeru govno i ostace upamcen tako, idealan za gore spomenute mesare iz 80-ih. 2010-u po nasem nastupu i jos jednom razocarenju a ponadao sam se da konacno mozemo nesto. Igraci su nam bili u prajmu. Takodje 2010 rusi mit o Mesiju kao novom Maradoni.

Edited by Tamburinjo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...