Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

1 hour ago, realno *w said:

Mi smo svojevremeno u društvu imali 3 klana: Cepelin, Parpl i Flojd. Kakvo je to rivalstvo bilo :lol_2:

Kod nas u drustvu je ovo bio sve jedan isti klan 😄

Samo hronoloski islo od Deep purple (i Uria Heep) preko Cepelina do Flojda. I sto kaze antifa kolega gore, PF se nije zavrsio 🙂

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, realno *w said:

Mi smo svojevremeno u društvu imali 3 klana: Cepelin, Parpl i Flojd. Kakvo je to rivalstvo bilo :lol_2:

 

I kod mene u školi je bio tako, doduše devojčice su bile više ka Bowie / Sweet / Slade, a ja, šta ću...  :classic_biggrin:

Nekako je sve naprasno nestalo kad sam počeo da dolazim u The Clash, Sid Vicious et al majicama, a Đole ZZ doneo R'n'R Swindle u školu...🤘

Link to comment
Share on other sites

On 11/14/2020 at 10:31 PM, SunZero said:

 

strange fact - iz moje ekipe iz vremena adolescencije svi ortaci koji su ogrnuli drveni kaput u svojim dvadesetim zahvaljujuci pajdu i ostalim carolijama imali su cudnu fascinaciju haustorima/rundekom

nikada mi taj bend nije odgovarao a i danas osecam nekakvo duboko gadjenje, posebno kada cujem sal od svile ili ono za mene nema puta, za mene sve je belo, zima je, setim se svih tih nesretnika, njihovih tragedija a i Rundeka koji jos uvek negde tamo vozi bajs i svira neka folk-rok sranja sa svojim triom, potpuno nesvestan tog nekog uticaja koji je mozda imao na neke ljude , verovatno bez grize savesti sto je lagao da za njega nema puta

 

OK, razumljivo... ali sa vedrije strane, uticaj koji je Ula-Ulala imala na sexualno oslobađanje tinejdžerki u to vreme (i puno godina koje su iza toga došle...) je ipak bio spektakularan. 

One mračnije su, naravno (a to je već bila meni bliža "ciljna grupa") ...hm.... već na "Ja sam bio pogrešan..." u ŠaluOdSvile  otkidale, a do užeta & gana...  :wicked:  i staću ovde.

Ja sam slobodan 🎵 :whistling:

 

Kad bolje razmislim... Haustor su uglavnom i volele ribe, muškarci dosta ređe (Jer.. Đoni :s_d:)...  osim ranijih radova tipa Crni žbir, Radnička klasa odlazi u raj... ok i Šejn.

 

Mene lično je najviše radio Sacherov Neobičan Dan - ne znam zašto, ali mi je ta stvar uvek bila kao soundtrack za najbolju knjigu svih vremena - Majstor i Margarita.  Valjda zbog name checkinga u tekstu...

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...