Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

7 minutes ago, Sprivel said:

Prosli vikend sam zaronio u mango posle mnogo vremena i prisetio se zasto ga ne koristim vise. Kako me je oduvalo, zjuu, nisam znao gde udaram.

 

 

Ja godinama ne ladim, bukvalno ni dan i uglavnom rivam jednu te istu sortu pa nemam problem sa tim da me oduva, ali pošto sam pre tri metra batalio pljuge predjem na cistake, a joooj šta mi radi :lol_2:

 

Voza me kao malo dete ringišpil. 

 

Inače ozbiljno razmišljam da bataljujem dugoročno, ali u mom slučaju je to baš izazov, mada bi odlično bilo kad bi mogao bar 6 meseci da budem str8. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Stojim, na metar iza sledeceg na kasi, jer ne mogu da ispostujem pravilo od 2 metra - zavrsio bih u magacinu -  kad ulete lokalni frajer, sa sve necijim detetom i puf neke cipsove na traku do kase. Jos mi, kao virtulno baca kosku, tipa " Si vid'o, matori, kako sam uleteo pre tebe - baci je..."

WTF?! :furious:

Priznajem, skroz sam pogresio sto sam puk'o i ispickarao ga, iako mi je krajnje nadobudno rekao: "Ti si bio preko."

WTF?! Again... :furious:

Sta to, uopste znaci, konju jedan? Da preko reda treba da te pustim, zato sto "sam ja bio preko", pa kultura nalaze, da majmune "preko veze" uz lakat treba da pustam...

Ne razumem, objasni mi - konju dva!

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Naravucijenije...

Bez, *"Mirka", od sad, timO ni u radnu na cosku! Gde pickaraju bakutu u devetoj deceniji sto je zaboravila zasto je u radnji, a kamoLi sto ne nosi masku, a cute kad ja treba nekulture da ispravljam

*
 

Spoiler

NWrbBRP.jpg


PS. Sto je u citavoj prici najgore - dobro isao sam po jos piva - ja se izvinjavam osoblju iz druge smene, zato sto sam bio glasan u prvoj smeni... (?!)


 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, uncletima said:

Naravucijenije...

Bez, *"Mirka", od sad, timO ni u radnu na cosku! Gde pickaraju bakutu u devetoj deceniji sto je zaboravila zasto je u radnji, a kamoLi sto ne nosi masku, a cute kad ja treba nekulture da ispravljam

*
 

  Hide contents

NWrbBRP.jpg


PS. Sto je u citavoj prici najgore - dobro isao sam po jos piva - ja se izvinjavam osoblju iz druge smene, zato sto sam bio glasan u prvoj smeni... (?!)


 

Odelji i Slavka, pa uleti k`o Deadpool u prodavnicu - imas masku.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...