Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Nisko pivo ima taj neki smek, kad ga popijes prvi put utisak je odlican, ali sto ga cesce pijes shvatis da je krdza, narocito ako ti se zadesi da posle njega pijes neku drugu krdzu. Imao sam i ja utisak kao @uini, ali sam se proslog leta razocarao nakon neke dve-tri nedelje gustiranja.

Superior pivo je bilo odlicno, ali jbg, unistise ga. Secam se kad je izasla ta pokvarena serija tacno sam imao osecaj da cu da se ugusim. Posle toga je bio gudbaj Carli za Nisku pivaru.

A steta, pivara je odmah iznad moje srednje, mogao si direktno na portirnici da popijes 🙂

Link to comment
Share on other sites

posle 2-3 nedelje uzastopne konzumacije se i jafa keks raslojava na hemijske elemente

okej, verovatno je krdza ali vidi se da je pivo proslo ceo proces (velike pivare u srbiji tu fejluju najcesce), plus ima tu ol skul gorcinu koju cenim (nekada davno bip, danas samo plzensko od meni dostupnih) plus je bilo sveze

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

posle 2-3 nedelje uzastopne konzumacije se i jafa keks raslojava na hemijske elemente

okej, verovatno je krdza ali vidi se da je pivo proslo ceo proces (velike pivare u srbiji tu fejluju najcesce), plus ima tu ol skul gorcinu koju cenim (nekada davno bip, danas samo plzensko od meni dostupnih) plus je bilo sveze

 

Ne, slazem se ja u biti sa tobom. Ima neki davno zaboravljeni ukus, posle prvog gutljaja vraca secanja iz detinjstva i suze naviru na oci 🙂 Jos ako je optimalno razladjeno, legne kao budali samar. Ali proslog leta smo ga prilicno forsirali posle basketa, jednom se zadesilo da smo popodne rokali Niksicko a uvece sam sljokao neku drugu krdzu (valjda je bilo vLasko), i razlika se bas oseti u korist ovog drugog.

Nego, kazi ti nama kakva je bila banica? 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...