Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

10 hours ago, uini said:

 

ali timbetov voice over preko one adland klasične splacine. 

 

Mhm. Reklama je goli koprolit, a nesto vidim da se krenulo u ofanzivu sa reperima koji reklamiraju vops. Videh juce i Who See da je napravio odu Niksickom.

 

1 hour ago, Chaos Is Me said:

 

Jako je tužno zapravo. Trti se gde god može sa craft pivarima i onda napravi reklamu za industrijsku surutku. 

 

A jbg sad. Covek je vec 2 decenije skoro hodajuci ad za sve najjeftinije, takoreci radnicke alkoholne napitke. Ne mogu ni da ga zamislim da reklamira neko fensi kraft pivo.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Termini "reklama" i "fensi kraft pivo" jako teško mogu u istu rečenicu.

 

zašto da ne. reklama je danas nešto širi pojam od 30sec na tvu 

 

advertising je dirty word, ne bez razloga ali može itekako imati smisla, pogotovo ako je timbe glas narockog piva, samo ne ide onda ona adland pegla od spota. 

 

glupi ljudi su glupi, ništa novo. potrošili pare uzalud, što kaže jedan moj kolega, bolje da su ih spalili, bar bi bio neki statement 

 

nego boki, bio sam pre mesec i kusur u kabinet pivari ispod kosmaja - srbsko hibsterski raj a i porodično mesto. preporučujem. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Chaos Is Me said:

Timbe baš dere kraftove, ne izbija iz BG kraft lokala. Jeste bratina, al ova reklama mu je baš lejm potez. 

 

Lejm potezi se desavaju kada su pare preko potrebne u vecini slucajeva.

 

Tesko je ispasti kul ako nemas finansijsku stabilnost.

 

Jbga🙁

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ljudi,dajte neka iskustva i preporuke sa osiguranjem imovine (kuce konkretno)..zanima me i dodatno ugovaranje (odgovornost prema trecim licima..)
Koja kuca je najpovoljnija,najozbiljnija..kako se pokazala u praksi itd..

Kod mene je stan u pitanju. Zbog kredita sam morao da uzmem osiguranje od osnovnih rizika. Prijatelj koji drži agenciju za sve i svašta mi je preporučio da dodam još neke stavke pošto je u pitanju zgrada, tipa od izliva vode, i još neke ne sećam se sad. Pustio je mail 7-8 osiguravajućih kuća i tražio ponudu. Uniqua je bila najpovoljnija od preporučenih. E sad za ozbiljnost i praksu to ne znam, ali neverujem da bi mi njih ponudio da su neozbiljni.

Edited by Knipex
Slovo
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@Knipex
Videcu i raspitaci se detaljno. Ne zurim. Samo sam hteo da vidim da li je ovde neko imao iskustva sa time. Ponudila mi danas jedna simpaticna devojka paket iz "Triglav" osiguranja..rekla mi da "mozemo i privatno da se vidimo" i dogovorimo. Sad..ja sam vise nego svestan da to znaci samo poslovni razgovor,ali dzukac u meni mi ne da mira..:lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...