Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Meni su pre mozda dve nedelje oba sata u kuci stala na 12:25... Naravno ne u isto vreme, vec je razlika par dana.  Bas je mala verovatnoca da se tako nesto dogodi. Niko ne zna sta da mi kaze na to, ali zaista, nije nimalo svejedno kada vidite to.

Link to comment
Share on other sites

Pesme iz serije Dark (moj izbor):

 

1.sezona:
Mimi Page - Nightfall
ABC - The Look of Love
Fever Ray - Keep the Streets Empty For Me
Sol Seppy - Enter One 


2.sezona:

Falco - Jeanny
BONAPARTE - Melody X
David O'Dowda - The World Retreats
NENA - Irgendwie, Irgendwo, Irgendwann
Raury - God's Whisper

 

3.sezona:
Apparat - The Devils Walk - Goodbye
May and Robot Koch - Bad Kingdom
Agnes Obel - Broken Sleep
Inside -Time To Say GoodBye
Asaf Avidan - The Labyrinth SonG
Hozier - In The Woods Somewhere
Bloc Party - The Pioneers (M83 Remix)
Roomful of Teeth - Partita for 8 Voices No. 3, Courante
Soap&Skin - What a wonderful world

 

 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Drakaris said:

Meni su pre mozda dve nedelje oba sata u kuci stala na 12:25... Naravno ne u isto vreme, vec je razlika par dana.  Bas je mala verovatnoca da se tako nesto dogodi. Niko ne zna sta da mi kaze na to, ali zaista, nije nimalo svejedno kada vidite to.

A mozda ti je drugi stao u 0:25... 😄 

 

Verovatnoca da se to desi je apsolutno ista kao i da ti je jedan stao i 5:36 a drugi u 15:24 (ili bilo koja druga dva random vremena). Da li bi bio zapanjen drugim ishodom? 

 

Inace, da nisi mozda satove skoro kupio u IKEA-i? 😄 Uzela zena jedan, stigla posiljka, setovali ga, kad sutradan pogledamo a on deluje da kasni/zuri (okrece se sekundara ali nije to vreme). Setujemo ga opet, posle nekog vremena bacimo pogled - ista situacija - pokazuje identicno vreme kao i prethodni put kad smo videli da baguje, a sekundara radi. Stojim ja tako ispred njega minut-dva, ma majku mu, on se ne pomera, samo sekundara... Zalimo se mi, kazu nije problem, poslacemo vam novi. Posalju oni novi (stari nisu ni trazili nazad), setujemo ga mi, i bukvalno identicna prica 😄 OK, rekoh, imam 2 sada koji ne rade, hajde da ceprkam po jednom. Malo sam ga stisnuo, bolje nabio kazaljke na mehanizam, provrteo da vidim da ne kaci negde nesto, pustio da radi i eno ga fercera sada... Eto i meni je moglo da se desi da mi oba sata "stanu" na istu brojku.  

 

 

 

16 hours ago, Marko said:

spacer.png

Wow, gde je ovo?! Mastam o tome da imam parce prirode gde bi bilo i neke stajace/tekuce vode... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...