Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

8 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Odlican, odlican pc

 

 

Sjajan je. Garavi se baš otvorio, Eufrat nešto zakopčaniji. Dosta dobrih anegdota i replika, taj SKC radio je stvarno bio stecište neverovatnih likova, imao sam prilike jednom da zablejim tamo u svoje vreme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nasli, pitomog, timu, da jebu u tvisted majnd. Dva puta me vec - u roku od nekoliko dana -  iz banke vracaju, jer imaju tehnickih problema, te nisu u stanju da mi isplate tu jebanu pomoc od 100 Evra.
Svakako da ja ne zavisim od te gomile para, ali ima da da ih podignem, jer ne zelim da odu u djep tamo nekom Srbi iz Pizdinovaca, kome: milionisestoiosamstopedesedstomilionadevetsopedesethiljada evra nije bilo dovoljno do sad!

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uncletima said:

Nasli, pitomog, timu, da jebu u tvisted majnd. Dva puta me vec - u roku od nekoliko dana -  iz banke vracaju, jer imaju tehnickih problema, te nisu u stanju da mi isplate tu jebanu pomoc od 100 Evra.
Svakako da ja ne zavisim od te gomile para, ali ima da da ih podignem, jer ne zelim da odu u djep tamo nekom Srbi iz Pizdinovaca, kome: milionisestoiosamstopedesedstomilionadevetsopedesethiljada evra nije bilo dovoljno do sad!

 

100 jevrica nije za baciti... To je 50 tekila u rupi u koju izlazimo 😄

 

1 hour ago, Gb92 said:

vrh smo!

 

Jeste, posebno "tehnička podrška" na terenu kada počne da mi objašnjava zbog čega nemam ili je slab net ( loš i star ti je komp, potreban ti je tamoneki "pojačivač" signala. , proverite da li ste uključili ruter/komp ... itd ) 🤣

 

Mada generalno, u mom selu su ubedljivo najbolji sa signalom 😛

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Dies at the End said:

 

100 jevrica nije za baciti... To je 50 tekila u rupi u koju izlazimo 😄

 

 

Jeste, posebno "tehnička podrška" na terenu kada počne da mi objašnjava zbog čega nemam ili je slab net ( loš i star ti je komp, potreban ti je tamoneki "pojačivač" signala. , proverite da li ste uključili ruter/komp ... itd ) 🤣

 

Mada generalno, u mom selu su ubedljivo najbolji sa signalom 😛

 

De si bre zems, nema te na politikU, lepo smo 2012 trebali kod Bate da se uclanimo ili godinu ranije i Bog da nas vidi i da uzivamo. 73 posto zems kod nas uzeo SNS. A si video sto sad imamo i jarbol na Bagdali KI Vesarin BG.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Zvezdinho said:

 

De si bre zems, nema te na politikU, lepo smo 2012 trebali kod Bate da se uclanimo ili godinu ranije i Bog da nas vidi i da uzivamo. 73 posto zems kod nas uzeo SNS. A si video sto sad imamo i jarbol na Bagdali KI Vesarin BG.

 

Kakva zastava... Nisam upoznat, nisam bio u zavičaju ccc 5 meseci ... Ne hvalis se :classic_tongue:

 

Jbg, ja sam BRE drug član od osnivanja, pa zar misliš da šefovsko mesto u Kromberg-u možeš da dobiješ ako nisi drug član :wink2:

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Kakva zastava... Nisam upoznat, nisam bio u zavičaju ccc 5 meseci ... Ne hvalis se :classic_tongue:

 

Jbg, ja sam BRE drug član od osnivanja, pa zar misliš da šefovsko mesto u Kromberg-u možeš da dobiješ ako nisi drug član :wink2:

 

 

 

Auuuuuuuu, sto rekao jedan tvoj drug clan iz partije. Kakav bre sef u Krombergu kad nisi u Srbiji, objasni malo, moze i na Skajp :classic_tongue: ako te nije sramota barem malo da ovde pricas.

 

Ne znas za jarbol. Izvolite pogledati.

 

 

 

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, djole said:

E i ja da bacim preporuku za podcast s Prtijem, baš baš dobar.

 

Bas izistinsko uzivanje. Neke stvari su ovde prvi put ispricali, bar da ja znam. Inace, sindikalni termin, Skabove i Ajsove, Sevenove fristajlove, kao i masu Gospodarevih stvari sam imao po kasetama koje mi je presnimio jedan stariji ortak mog ortaka iz odeljenja. Bas dosta skc materijala je bilo tu, a bogtepita gde je to na kraju zavrsilo. Sad mi je bas krivo sto sam bio dileja i dopustio da se to tako zagubi. Plus milion stvari skinutih sa edesi.co.yu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...