Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

7 hours ago, Tamburinjo said:

Nestorovic i Dacic objasnjavaju kako je Djokovic potomak Tesle, dok neka plava glupaca klima glavom... arealno

 

 

 

 

 

 

Nestorovic inace predaje na medicinskom fakultetu lebac ti jebem :classic_laugh:

Nazalost, itekako ima ovakvih ludaka na BU, ali je ovoga splet okolnosti izbacio na povrsinu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, 1 od 8000 Lakija said:

Nazalost, itekako ima ovakvih ludaka na BU, ali je ovoga splet okolnosti izbacio na povrsinu.

Profesorka sa Filološkog koja mi otkaže sastanak u pola 3 koji je zakazan u 2 zbog horoskopa 😄

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dotakao sam se ove price kad je preminuo, ali prosto je fascinantno kako nije uspeo da izbaci nijedan vrhunski (cak ni odlican) full album mimo Faces mikstejpa. Rekao bih da je bio zrtva nestabilnog muzickog identiteta, nesto poput Wiklera. Kako su samo struktuirani, sofisticirani i viseslojni versovi u ovoj pesmi recimo, Bronsonove deonice isto kao da ih je dete pisalo u poredjenju sa Macom. 

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, uini said:

@SteveFrancis#3

kakvo ti je misljenje u tajleru kreatoru? mozda si pisao, nisam video

 

nisam slusao nikada ceo album ali mi se dojmi ono sto sam cuo

 

Ni ja nisam nijedan album u celosti preslusao, odbojna mi je njegova persona, mada ima korektnih stvari zaista. Ono prozivanje Bruna Marsa gde god je stigao mu je svakako jedan od hajlajta u mojoj knjizi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...