Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

3 hours ago, Dropkick Murphys said:

Pozdrav svima, dugo vas čitam. 

Opet su počeli da šalju, pa me zanima, šta raditi kada stigne poziv za vojne rezerviste i kako izbeći odlazak na to njesra? 

 

Zasad još nije uručeno, ali kapiram da će biti uskoro, posle šetnje koverte tamo amo. 

 

Neki kažu "samo iskuliraj", ali opet, zanima me, ima li neko bliža iskustva? 

 

Pitam za druga. 

 

Edit: Pošto nisam znao gde da pitam, neka moderacija prebaci gde treba, a odgovor može i na pm. 

Ništa od gornjih spratova, mora u kafani da se priupita. 

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma, nisam cuo nista. Ako znas da salju pozive, da li mozda ima neke veze godiste, koliko je proslo od regrutacije i sl.

Samo da iskuliras jeste ispravno za sada rekao bih, jer se toliko puta pominjalo a opet nista od toga.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Marko said:

Nemam pojma, nisam cuo nista. Ako znas da salju pozive, da li mozda ima neke veze godiste, koliko je proslo od regrutacije i sl.

Samo da iskuliras jeste ispravno za sada rekao bih, jer se toliko puta pominjalo a opet nista od toga.

Znam da šalju pozive pošto je stigla plava koverta na kućnu adresu, ali nije preuzeta, jer je potrebno lično preuzimanje. 

To je ona famozna "vojna vezba od 15 dana" za one koji nisi služili vojsku.

 

Koverta će na kraju nekako biti uručena, pa me zanimalo šta posle, kako izvrdati, a ne platiti kaznu i izbeći ostale gluposti sa njima. 

 

Imam i ja nekih ideja, pa ćemo videti već :) Možda se javi neko sa konkretnim informacijama iz iskustva. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...