Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Just now, gggggggg said:

 

nisam bas neki fan 999999999 (previse acida za moj ukus) ali ovde su bas pogodili sa industrialom. iznenadili

 

ja volim acid a i industrial, jebe me ovde bitaza pre svega u kombini sa ovaim bum bumom sto dominira

ali poslusacu definitivno ponesto usput, momci definitivno imaju skilla, sto je meni cesto bitnije od toga da li gadja moj muzicki ukus

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uncletima said:


Gde gori, dJone?
 



PS. Rostilj mozes da dobijes, pivo NE DELIM:61:

 

Hvala za pivo, ostalo još  po koje (original 😄 ) Staropramen od jučerašnjeg tradicionalnog srpskog prvomajskog valjanja po blatu 😴

 

1. Gde zapelo????

Pa zna se 😴

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

'Vako... Do druge kuće sam, uz vašu pomoć, razvez'o interneta, sad je ostalo još u sopstvenoj da namestim. 😄 

Gore u kući mi je sbb modem, pa je wifi dole jako slab.

Po čitavoj kući je razvedena kablovska. Da li je moguće pomoću tih koaksijalnih kablova namestiti ruter i dole u kući ili moram od modema da razvedem utp kabl do dole?

A drugo, pošto bih svakako morao da uzimam novi ruter, a pošto vidim da su cene pojačivača koliko i cene rutera, da li biste možda pre predložili da uzmem pojačivač?
Pretpostavljam da bi sa pojačivačima bio slabiji signal u odnosu na to da postavim ruter dole, ali čisto da čujem iskustva, ako ih imate.

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...