Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

15 minutes ago, Nicklord said:

Ja se radovao da pogledam predstavu jer mi se baš svidela pre neku godinu 😄 ugasio posle 15 minuta

 

 

Ti si lud i tih 15 minuta sto si mucio sebe. Ja video o cemu se radi pogledao strim 18 000 dusa doslo da gleda i isto toliko ako ne i vise videlo sramotu nacionalnog teatra u Srbiji. 

Na stranu sto znam ko im i kako radi tamo, al ovo je nedopustivo. Bukvalno za otkaz, i to prvo onom ko je dozvolio da ovaj uzas ide bez problema i nije ga prekinuo posle 2 minuta. 


Na youtubu imas predstava iz 70-ih godina i to odlicnih snimaka, Buba u uhu iz 1972 je UHD spejs dzem blu rej za ovu sramotu i skandalcinu od veceras. Kako bih sve ja to po kratkom postupku sredio, bukvalno za dva meseca dovedes da bude tip top isplativa institucija, al jbg onda ne bi mogli da ubacuju svalerke i svalere medju zaposlene...bitno je da ih ima preko 800 zaposlenih, kazu i citavih 900 sa sakrivenim ugovorima. 1000-og ce valjda proslave zvanicno pustanjem neke predstave sa VHS kasete iz podruma. 

Jos ja stavio link ovde reko da vide ljudi, dobra predstava, malo nek se razonode nije film nije blejanje u tv... :smiley26:

 


Al krenula Treca sreca na RTS pa raduj se narode, predstave nam snimaju fiksnim telefonom al zato Rados Bajic u prajm tajmu.... vasiono cujes li me. 

Odo vidim za koga ce Galina da se uda na kraju

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Nicklord

 

Samo se zakopavaju jos vise, al vidim da su komentari oprosticemo vam sto ste nas tukli. 

Cuvaju predstave na sajtu 😕 kazem ti od njih 800 ako bih 30% ostavio. I to sa sve glumcima koje bi prepolovio... kad bi samo dao otkaz ljudima sto nisu usli dve godine u pozoriste bilo bi 200 ljudi manje. 

Link to comment
Share on other sites

Još malo moje davne guilty pleasure 😘 

Ženio bih je na 1 samo da je bila malo bliže... ❤️
 

 


Ne verujem šta ovi dani karantina izvlače iz mene [emoji38]

Sent from my SM-N950F using...

Edited by fancy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...