Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

7 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

rage_against_the_machine_2.jpg

 

 

 

 

 

godinama mi preti gospodja ovim Pragom mislim da je red da je ispoštujem i da se raspištoljim kao bivši jugosloven u svoje vreme....

12. je Beč. Ne znam što ne stoji tu. To ću ja da pojurim 😄

 

Da znaš da moraš da uzmeš u prvih 5 minuta. 77-102€ su karte za Prag

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nicklord said:

12. je Beč. Ne znam što ne stoji tu. To ću ja da pojurim 😄

 

Da znaš da moraš da uzmeš u prvih 5 minuta. 77-102€ su karte za Prag

 

pretpostavljam da je tako samo još nisam video kad puštaju u prodaju...

a Beč ne znam što izbegavam iskreno, al nekako se trudim uvek da izaberem neku drugu destinaciju, valjda zato što je tu negde iza ćoška, pa da "ne trošim" džabe slobodne dane :s_d:

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Laki21 koji lebdi said:

 

🙂

Na stranu sto je u pitanju turcizam, u principu su srpski i hrvatski isti jezik (srpskohrvatski/hrvatskosrpski), i to ne govorim sa stanovista velikosrpskog nacionaliste, vec jugoslovenskog pacifiste.

 

 

druže, molim Vas da povedete računa o svome ponašanju... dok se brani srBsko naciJonalno biće i dok se razračunavamo sa spoljnim i unutrašnjim neprijatelje Vi takve neodgovorne izjave dajete, srbi i hrvati pričaju istim jezikom... sramite se.

umesto da se ugledate na doktora Lončara... Vi tako... i posle što smo propali i dokle smo dogurali...


 

Quote

„Mi u Crnoj Gori nemamo ni jednog direktora ili bilo šta da se izjašnjava kao Srbin, a ovde na mnogo vodećih mesta imamo te Crnogorce koji još nisu ni srpski naučili, ne znaju srpski da pričaju“, rekao je Lončar.

 

sa posebnim :povrać smajlijem: na krilaticu :  te Crnogorce

Edited by Stoned Laki21
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stoned Laki21 said:

umesto da se ugledate na doktora Lončara... Vi tako... i posle što smo propali i dokle smo dogurali...

 

sa posebnim :povrać smajlijem: na krilaticu :  te Crnogorce

 

Napisah ja na temi da je ta kreatura ozbiljan kandidat za gadost godine. Imao bih ja jos da ga opljunem i -ha-haj, ali, sto rece @Ne sam Safete, u Kafani smo, pa ne ide da se mnogo mrstimo 🙂

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...