Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

meni je paths of glory njegov glavni film, jedan od onih uz koje sam suzu pustio
ace in the hole verovatno na drugom mestu, to je mnogo bitan film

 

Bad news sells best. Cause good news is no news.
I can handle big news and little news. And if there's no news, I'll go out and bite a dog.
It's a good story today. Tomorrow, they'll wrap a fish in it.

Link to comment
Share on other sites

On 2/5/2020 at 11:59 AM, Knipex 4 Laki said:

Jeste. Idu da sruše radarski toranj da bi avioni mogli da pruže podršku iskrcavanju. Misija koja se stvarno desila i obrađena je više puta, između ostalo i u igri Medal of honor. Nacisti vežbaju na ljudima efekte nekog katrana koji se nalazi u izvoru ispod crkve (Toranj je na crkvi) što podseća na Wolfenstein (Sam kraj filma je kao da igraš Volfenstein). Što kaže Pilou Asbæk, koji je vrhunski izneo ulogu SS oficira, hiljadugodišnji rajh zahteva hiljadugodišnje vojnike. Nisu vampiri, više neka hibridna vrsta zombija koji su svesni, govore, imaju 10x veću snagu od normalnog čoveka ali imaju i mane. Mnogo je bolje nego što zvuči sad ovako napisano :classic_biggrin: Aj kad pogledaš ostavi komentar, baš me zanima tvoj utisak.

 

Ovo je ipak malo ozbiljniji film od onog što sam tražio.   :classic_biggrin:  Slažem se da je ovaj Danac sjajan, i slažem se da je film kvalitetniji nego što "zvuči" kad se tako napiše ili prepriča. Nije mi žao dva sata. Jedini problem što nije ono što sam tražio, nije za pred spavanje....ne u smislu da neću moći da zaspem jer sam se usr'o, nego što nije opuštajuće glup poput onih navedenih. 

 

Recimo onaj Kralj Artur što mi je neko predložio je bio upravo to. S tim da je ipak dosta kvalitetniji od onih filmova koje sam ja naveo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Charlie Foxtrot said:

 

Ovo je ipak malo ozbiljniji film od onog što sam tražio.   :classic_biggrin:  Slažem se da je ovaj Danac sjajan, i slažem se da je film kvalitetniji nego što "zvuči" kad se tako napiše ili prepriča. Nije mi žao dva sata. Jedini problem što nije ono što sam tražio, nije za pred spavanje....ne u smislu da neću moći da zaspem jer sam se usr'o, nego što nije opuštajuće glup poput onih navedenih. 

 

Recimo onaj Kralj Artur što mi je neko predložio je bio upravo to. S tim da je ipak dosta kvalitetniji od onih filmova koje sam ja naveo. 

Spustio si ti ljestvicu dobro nisko sa onim filmovima, tesko da znamo jos tako glupih 😁. Probaj Transformerse i Pacific Rim ako nisi gledao. 

Link to comment
Share on other sites

DQQ4p0NWsAE9iGg.jpg

 

Bogami, ova persona gore je odgovorna za solidne količine serotonina izlučene iz mog organizma. Toliko je bio dobar da sam ga držao u timu čak i kad sam imao para da dovedem bukvalno bilo kog igrača. Inače, čovek je deadbeat u realnosti, igra za Spartak Pleven.

 

220px-Anatoli_Todorov.JPG

 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Charlie Foxtrot said:

 

Jašta brate. Pogotovo onaj Zid, a ni Wcraft ne zaostaje puno.

 

 

Ali zaista - nekad se raspadnem na poslu, pa sa klincima, sručim se u krevet u 11 i poželim da gledam nešto lagano, pa čak i poludosadno. A onda su mi takvi filmovi najbolji izbor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

IMG-20200207-135653-904.jpg

 

Imgur mi skinuo ovu sliku uz poruku:

 

 

 

Hi there!

 

We're writing to let you know that the post you shared, https://imgur.com/a/g4DWDYQ, has been removed from Imgur's public community for violating our Community Rules located at https://imgur.com/rules.

 

Imgur welcomes a diverse audience, so we aim to create a positive browsing experience free from hateful, explicit, illegal or violent content. We want to keep Imgur a fun place for everyone, so we ask that you please keep the rules in mind when posting. If you violate our rules again, your account may be suspended or disabled.

 

 

 

Kakvi papani, jebem im ja Community rules I "diverse audience" u diverse dupad... ajme.gif

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...