Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

2 hours ago, uvrnuto said:


Samo smisli neku dobru priču. 😄

Je l' zna neko neki dobar pdf editor koji je besplatan i ne ostavlja žig? Ili još bolje neke alternative prebacivanja pdf-a u word, ali do sad sve što sam probao mi totalno poremeti raspored.

Teško je naći neki alat koji bi mogao savršeno prebaciti .pdf u Wordov dokument. Ja sam nekad koristio ovaj sajt za neke stvari oko pdf-ova i radio mi je posao. https://smallpdf.com

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nema teme, pa ću ovde. Stonoteniseri su se plasirali na OI! Pobedili 3:2 Austriju, koja je šampion Evrope, i Hong Kong sa 3:2, gde je Levajac dobio dva meča u singlu, dečko rođen 2001. U petom meču je pobedio 19. igrača sveta. Neverovatan uspeh, bravo! 

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, uini said:

 

 

https://genius.com/Antipop-consortium-ghostlawns-lyrics


 

1 [High Priest]

2 [M. Sayyid]

3 [Beans]

 

..mada samo finale pesme koje izvodi sayyid verovatno zaslužuje prvo mesto, tako da nisam pametan.

 

Isti redosled i kod mene, nemam neku dilemu.

 

Evo druge za danas

https://www.google.com/amp/s/genius.com/amp/2pac-got-my-mind-made-up-lyrics

 

Ovde imam problem sa mestom #1, obojica su nacisto iskidala, ali ipak za folikul dlake ide ovako

 

1. Kurupt

2. Redman

3. Method Man

4. 2Pac

5. Daz Dillinger [Dat Nigga Daz]

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uini said:

@SteveFrancis#3

 

dok cekam da mi ne omasis anti-pop consortium na prethodnoj strani, moj omiljeni hip hop sajko bend ikada, jesil slusao (jasno mi je da si cuo za) handsome boy modeling school?

totalno sam killin puritans  😐

 

ovo se ne racuna naravno

 

 

 

Kako ne, pa i Automator i Prince Paul su pretty much legende. Na ovom treku je i Brand Nubian, a i generalno dosta stvari imaju zajedno. Onaj prvi album im je zaista bas odlican.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Isti redosled i kod mene, nemam neku dilemu.

 

Evo druge za danas

https://www.google.com/amp/s/genius.com/amp/2pac-got-my-mind-made-up-lyrics

 

Ovde imam problem sa mestom #1, obojica su nacisto iskidala, ali ipak za folikul dlake ide ovako

 

1. Kurupt

2. Redman

3. Method Man

4. 2Pac

5. Daz Dillinger [Dat Nigga Daz]

 

 

 

1 kurupt 

2 method man 

3 redman 

4 daz dillinger 

5 2pac 

 

2&3 potpuno egal imho 

 

Edit @riviera

daj strofe napismeno 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Isti redosled i kod mene, nemam neku dilemu.

 

Evo druge za danas

https://www.google.com/amp/s/genius.com/amp/2pac-got-my-mind-made-up-lyrics

 

Ovde imam problem sa mestom #1, obojica su nacisto iskidala, ali ipak za folikul dlake ide ovako

 

1. Kurupt

2. Redman

3. Method Man

4. 2Pac

5. Daz Dillinger [Dat Nigga Daz]

 

 

1. Method Man

2. Kurupt

3. Redman

4. 2Pac

5. Daz Dillinger

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, riviera said:

ako mogu i grupe, konkretno u ovom primeru killer mike > lp-a.

 

samo za uinija amatera koji ne ume da prepozna izvodjaca po sluhu :classic_biggrin:  https://genius.com/Run-the-jewels-all-due-respect-lyrics

 

hip hop nije moja preokupacija a i pravila igre su rigidna. strava su run the jewels 

 

1 killer mike 

2 el-p

 

s'tim što meni nije tolika razlika

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, realno *w said:

Priznajem da sam po pitanju repa uvek bio mejnstrimer, tako da mi je Pak ipak ispred svih tih.

 

Fazon, kad sam kao mladi tinejdžer prvi put čuo Hit em up (drti naravno), bio sam u fazonu dajte mi dva uzija, idem da izrešetam 10 rendom prolaznika.

 

9 minutes ago, Krava kaze mu said:

ovde 2pac 4 & 5 mesto?

posle onog upada mogao je recitovati i recept za proju, srebrna medalja osigurana

 

Pa ovde se ocenjuju konkretni versovi u konkretnim pesmama i ciji je bolji, pa se redaju po dobrosti.

 

Nema ova igra nikakve veze sa celokupnim opusom svakog od pomenutih, niti njihovim mestom u panteonu. Poznato je da sam ja Pacman (keke) i da sam 101% ubedjen da je najveca rep figura evah i to bez konkurencije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Green23 said:

Nema teme, pa ću ovde. Stonoteniseri su se plasirali na OI! Pobedili 3:2 Austriju, koja je šampion Evrope, i Hong Kong sa 3:2, gde je Levajac dobio dva meča u singlu, dečko rođen 2001. U petom meču je pobedio 19. igrača sveta. Neverovatan uspeh, bravo! 

Mislim da 90% koji su danas videli ovu vest ne kapira kolika je ovo senzacija...Ovo je kao kada bi npr neko iz velike trojke u tenisu ispao u prvom kolu grand slama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

slazem se sa franciskom ali narod misli  drugaciji. 

komentar sa najvise glasova :classic_sleep:

azhuT3t.jpg

 

@krava, nije u pitanju ko je bolji generalno nego u konkretnoj pesmi, ako sam dobro shvatio :classic_laugh:. cim je otvorio   sa  elevation - orientation i nastavio sa  sa

patient - communication , poprilicno basic nivo rime  odmah ide na zacelje in my book. :default_coffee:

 

 

 

inace kad ga vec pominjete, 2pac mi nije goat jer iako je imao najveci impact opet je znao da izbaci i dosta trasha a i nije bio prevashodno samo reper jer su ga zanimale i druge stvari kao sto je gluma, fokus mu nije bio samo na muzici.

biggie ima mnogo besprekorniju diskografiju, delom i jer nije izbacio gomilu stvari ali sve ono sto je uspeo sve da snimi je bilo pure solid gold i sasvim dovoljno za 1. mesto kod mene.

2nd tier - pac, nas i rakim.

Edited by riviera
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...