Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

2 hours ago, Nicklord said:

Ja nemam televiziju od 2009. godine i ponosim se time više nego veguni

 

2 hours ago, uini said:

 

a jel imaš televizor aka teve prijemnik?

 

2 minutes ago, Nicklord said:

Imam. Nisam imao samo u sezoni 2009/10 jer sam tad bio u domu. Posle sam prešao u stan i shvatio da mi ne treba 😄 

 

 

 

ti si u stvari neki frajer kao ja što sam:  gledam strogo ono nešto što me interesuje tipa Kastle na Foksu ABA na Areni i tako to rad.  Nisi vegun koji ne poseduje aparat.

Link to comment
Share on other sites

sta je cdpr?

 

 

nego, kad smo vec kod setova.

 

 

 

jedan od najboljih setova na exitu sigurno, a mozda i sire. kakav je majstor bio axwell. odlicna house/dance muzika. steta posle za swedish house mafiu i onaj edm kancer.

 

slusao ovo dvadesetak puta jos pre desetak godina, znao napamet ceo set i evo posle toliko godina drugar mi posalje ovo da li se secam....eh

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tek sad skontao da je mislio na CD Project. Napravili Witchera i na jesen ce valjda da izadje njihovo novo cedo Cyberpunk 2077.

 

Sve mi je sada jasno. 😄

 

Ja bih voleo neku temu u kojoj bi nas par desifrovalo Frensisove postove. Tamo ce biti i njegova ciljna grupa, a i bice zainteresovanih da desifruju njegove postove.

 

Ovo je ipak svastara, ljudi se samo udube u postove kada ih nesto interesuje.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

šta nisam?  ispunjava sve tvoje uslove i zahteve jedino što svira kraj igre na samom početku :i

giphy.gif

 

Ako nominujes pesmu sa 2+ izvodjaca onda moras da gradiras versove (ili ako su samo 2 da napises ciji su bolji). Ti si sad bacio trek da ocenimo liriku generalno, koliko vidim. Moze i to, ali onda je to ipak drugi par gilja. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Ako nominujes pesmu sa 2+ izvodjaca onda moras da gradiras versove (ili ako su samo 2 da napises ciji su bolji). Ti si sad bacio trek da ocenimo liriku generalno, koliko vidim. Moze i to, ali onda je to ipak drugi par gilja. 

to je teško, čoveče. 

18 minutes ago, uini said:

"toy - like people make me boy - like" 

 

game. set n match. 

 

nominujem :i

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...