Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

On 1/21/2020 at 11:25 AM, Charlie Foxtrot said:

Da...ali Supernova je upravo pre par dana ukinula sve ove kanale. SPort Klub, Nova sport, Nova, N1. Verujem da će svi ostali provajderi biti pritisnuti da to urade, tako da ćeš, ako hoćeš SK morati da ideš kod SBB-a.

 

znaci sbb je jedini na koje drzava ne moze uticati? sad gledam nemaju madjarske kanale...i placa se duplo za dva tv-a.

Link to comment
Share on other sites

U D3 paketu je bilo kanala na mađarskom, to sam stoposto siguran. U EON ne znam zaista, prevrteću kad budem imao vremena. Ovo duplo plaćanje za dva TV-a , prvi put čujem.

 

Što se tiče uticaja države, bilo bi baš VUčićevski tvrditi da su navedeni kanali izbačeni jer im se ekonomski nije isplatilo da ih drže. Jasno je šta se tu dešava.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Charlie Foxtrot said:

U D3 paketu je bilo kanala na mađarskom, to sam stoposto siguran. U EON ne znam zaista, prevrteću kad budem imao vremena. Ovo duplo plaćanje za dva TV-a , prvi put čujem.

 

Što se tiče uticaja države, bilo bi baš VUčićevski tvrditi da su navedeni kanali izbačeni jer im se ekonomski nije isplatilo da ih drže. Jasno je šta se tu dešava.

 

sta je d3? totalno nisam u toku sa ovim kalbovskim mrezama. ne gledam tv vec godinama.

2 minutes ago, Green23 said:

Ne znam odakle ti ovo za dva tv-a, do tri tv-a je besplatno.

 

to je odlicno onda. 

 

najbolje bi bilo da odem do sbb-a i da se raspitam za sve.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

 

znaci sbb je jedini na koje drzava ne moze uticati? sad gledam nemaju madjarske kanale...i placa se duplo za dva tv-a.

Ovo je apsolutno netacno.

SBB sam imao u kuci 12 godina, a konkretno D3 veci deo tog perioda, od kada je poceo da se instalira u Srbiji. Za drugi TV se placalo dodatnih 200, zatim 300 dinara.

E, sad, tu postoji dodatna caka da se ta pretplata nije placala ukoliko se uzme bilo koji dodatni paket. Tako sam godinama unazad imao sportski paket koji ponistava pretplatu za novi tv, a koji sam svakako i imao od kada znam za sebe i televizor,

 

Baj d vej, kada se prica o televiziji, cenama i SBB-u. Trenutno apsolutno najisplativija opcija je EON aplikacija na smart TV-u.

Roditelji u svom stanu imaju EON box, u sklopu kog imaju i jedan slot za smart TV. Pre oko godinu dana sam shvatio da mi je isplativije da kupim dobar televizor i da se prijavim njihovim podacima na aplikaciju. Pretplatu za TV vise ne placam, a imam premotavanje i uzivo zaustavljanje na apsolutno svakom kanalu, ceo Video klub, sve kanale otkljucane, ukljucujuci i HBO, Cinestar, Cinemax, svaki Sport Klub, itd, itd. Oko televizora imam samo jedan kabl i to je onaj od napajanja.

 

Znam za slucaj da ljudi prodaju taj slot i da sa kupcem dele troskove televizije. Jeftinije svakome, a usluga odlicna.

 

Veci deo korisnika i nema pojma kako taj slot moze da iskoristi, tako da verujem da oko sebe vecina vas ima nekoga ko ga nije iskoristio, pa vi mozete.

 

Link to comment
Share on other sites



 
znaci sbb...
..i placa se duplo za dva tv-a.


Ne.
Ja imam 3, all good.

Pošto imam stari paket Trio....doplaćujem 200 din za HD prijemnik u 2. sobi, 3. Je bio direktno na kablu kod klinca, ali su ga digitalizovali onom D3 cam karticom pre oko godinu dana. Free of charge.


Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, gggggggg said:

 

sta je d3? totalno nisam u toku sa ovim kalbovskim mrezama. ne gledam tv vec godinama.

 

to je odlicno onda. 

 

najbolje bi bilo da odem do sbb-a i da se raspitam za sve.

Uz full i premium pakete dobijaš EON smart box za dinar, i na ostala 2 televizora d3 uređaja ili d3cam, nisam siguran za premium da li ulazi još jedan uređaj koji ima mogućnost vraćanja unazad i video klub, ili se doplaćuje 290 dinara 😄 

 

33 minutes ago, Jurgen said:

 

Ne znam kakav je tvoj paket, ali ovaj eon sportski paket koji ja imam može da se koristi samo na jednom TV. 

Trio paket 😄 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Nicklord said:

Imam. Nisam imao samo u sezoni 2009/10 jer sam tad bio u domu. Posle sam prešao u stan i shvatio da mi ne treba 😄 

 

meni treba za streaming services. takođe, ti beše imaš dete jel? ja sam skapirao da je za moje daleko bolje da cepa youtube na teveu nego da bulji u tablet

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

 

meni treba za streaming services. takođe, ti beše imaš dete jel? ja sam skapirao da je za moje daleko bolje da cepa youtube na teveu nego da bulji u tablet

Hteo sam da kažem da sam tad shvatio da mi televizija ne treba, televizor je vrh 😄 

 

Imam netfliks, eksterni hdd sa muzikom, procesor i zvučnike uvek povezane. Sve to povezano za muziku i onda Sunđer Bob 24/7 ide. Ali se bar dobro čuje

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...