Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

33 minutes ago, estranged said:

^

jesu, provereno, pre tipa 6 meseci

e sad ... ako su menjali nesto ranije, ne znam ...

 

ali, ako idemo nekom logikom i da prodje taj rok i raskines ugovor ti opet mozes da zatrazis novi ugovor (i pogodnosti) na licnoj karti nekog novog ukucanina ?! ... lupam ali ne bi me iznenadilo da prolazi i to

Mora da ima drugo prezime 😄 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Postojeći pretplatnici, kao i članovi njhovog porodičnog domaćinstva (deca, roditelji, bračni drug, partner, braća i sestre) nemaju pravo korišćenja aktuelnih akcija za nove korisnike. Takođe, isto pravo ne stiču ni u slučaju raskida postojećeg pretplatničkog ugovora i podnošenja zahteva za zaključenje novog ugovora pod akcijskim uslovima.



U suštini verovatno postoji neka fora, ali ja bih voleo kad bi to moglo bez fore, već da imaju neki plan. Ako si toliko i toliko godina korisnik dobiješ taj i taj popust ili ti otključamo te i te kanale i sl. A oni se kao bore protiv Telekoma, države, vlasti, šta ti znam, a daju mi gratis pink paket, ajte u peršun. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uvrnuto said:



U suštini verovatno postoji neka fora, ali ja bih voleo kad bi to moglo bez fore, već da imaju neki plan. Ako si toliko i toliko godina korisnik dobiješ taj i taj popust ili ti otključamo te i te kanale i sl. A oni se kao bore protiv Telekoma, države, vlasti, šta ti znam, a daju mi gratis pink paket, ajte u peršun. 

Uzmi lečka supe

Link to comment
Share on other sites

...

taj 'problem' sa pogodnostima za nove korisnike a nepostovanjem starih se resava po dobro oprobanom receptu (znam da tako ide i sa mts telefonijom), podneses zahtev za raskid ugovora, zakonski rok je tipa 10 dana za koje te pozove 'ovlasceni sluzbenik za odnose sa starim korisnicima' i preko telefona ti ponudi specijalnu pogodnost kao dugogodisnjem korisniku gde ide cenkanje kao na pijaci ...

 

Ne prolazi.

 

Tačnije, čuo sam od ortaka, pre nekih 14 meseci, da mu je prošlo i da je dobio "boga oca", pa sam probao i ja pre nekih 8, 9 meseci, rekoh im - Dajte mi džabe ko da se 1. put vidimo ili idem... i - rekli su nema problema, zvaće vas neko da demontira opremu...[emoji54] ja sam bio uporan i rekao - ali MTS je povoljniji, i šire se po kraju (lažem, po kraju su samo sveže iskopane grobnice njihovih montera wicked.gif) na šta mi je riba u SBB ladno rekla - super za vas, uzmite njihov paket. Zvali su me posle nekog vremena tehničari SBB da dođu i uzmu opremu, rekao sam ne mora sve OK, dobri smo, čujemo se ako mi zariba nešto od opreme...

 

Posle pitam ortaka šta je tačno on dobio u "cenjkanju" a odgovor je bio - godinu dana EONa full max qrci-palci po ceni nekog paketa za sirotinju [emoji12] koji je do tad imao. Ja mu rekoh jebi se, isto su i meni ponudili s tim što mi je sadašnji "Trio Gold Platinum qrci-palci" samo 400 din jeftiniji od tog EONa...

 

Edit:

 

...A oni se kao bore protiv Telekoma, države, vlasti, šta ti znam, a daju mi gratis pink paket, ajte u peršun. 

 

Pa to je OK. Mnogi će uzeti baš zbog Pinka (ili fucking Granda), ali će uz to dobiti i N* kanale. Baby steps, jbg [emoji2]

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:



U suštini verovatno postoji neka fora, ali ja bih voleo kad bi to moglo bez fore, već da imaju neki plan. Ako si toliko i toliko godina korisnik dobiješ taj i taj popust ili ti otključamo te i te kanale i sl. A oni se kao bore protiv Telekoma, države, vlasti, šta ti znam, a daju mi gratis pink paket, ajte u peršun. 

Već ti je fancy odgovorio da se to često dešava starim korisnicima, ne samo u ovom slučaju. I ja sam pizdeo zbog toga. Desilo mi se da sam obnovio ugovor u VIP-u a oni posle mesec dana otvore nove, povoljnije opcije ali ništa od toga dok ne dođe vreme za obnavljanje ugovora.

 

Što se tiče bolda, ne bore se oni protiv vlasti, niti su neke majke Tereze. Jednostavno koriste situaciju jer su mnogi ljuti na vlast što podlo gura Telekom (koji usput pljačka) i ukida pristup informacijama. Iznuđeni saveznik, nema potrebe za idealizacijom ili očekivanjem da će seći sebi k. ukidanjem pinkova koje masa gleda.

Link to comment
Share on other sites

Kad si kod VIPa...

 

 

Dobio pre godinu dana od firme neki megalomanski paket sa tonom neta i neograničenim pozivima, te odlučim da privatni broj prebacim na pre-paid i samo održavam u životu. Koliko su me samo zvali, nudili, ali jbg, kad mi baš ne treba. Ne moram da naglašavam razliku između prve i zadnje ponude.

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, 21Barkley said:

Već ti je fancy odgovorio da se to često dešava starim korisnicima, ne samo u ovom slučaju. I ja sam pizdeo zbog toga. Desilo mi se da sam obnovio ugovor u VIP-u a oni posle mesec dana otvore nove, povoljnije opcije ali ništa od toga dok ne dođe vreme za obnavljanje ugovora.


Da, ali zato kažem da treba da imaju plan za postojeće korisnike, pogotovo višegodišnje, koji je nezavisan od nekih trenutnih akcija (koje zavise od neke borbe sa konkurencijom, od tržišta itd). Mislim, stvarno se ne razumem u ekonomiju, marketing, šta god i ne očekujem ja besplatno bilo šta, ali očekujem bar neku brigu.

A to boldovano je bilo više apropo fancy-jevog upisa gde kaže 

Quote

Radije bih dao 12 puta 4600 din (koliko mi je sadašnji paket iz stare ponude) SBBu nego 12 x 1 dinar režimskim trovačima i zaglupljivačima.

ali svakako si u pravu za komentar na bold.

Ja otišao u telenor, potpisao predugovor, zovu me iz mts-a i pitaju šta mi to ovi nude, što oni ne. Ja reko' internet i samo internet i nemate dizer. Kad oni mi daju internet i samo internet i sve ostalo neograničeno, plus pozivi u romingu i još tipa pola godine din. Ludilo mozga. Jeste da nema dizer, al' dobro je... 😄

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:


Da, ali zato kažem da treba da imaju plan za postojeće korisnike, pogotovo višegodišnje, koji je nezavisan od nekih trenutnih akcija (koje zavise od neke borbe sa konkurencijom, od tržišta itd). Mislim, stvarno se ne razumem u ekonomiju, marketing, šta god i ne očekujem ja besplatno bilo šta, ali očekujem bar neku brigu.

Laik sam za tu oblast ali cenim da je razlog jednostavan - ne isplati im se. Cenim da su kao ozbiljni igrači skenirali klijente, videli da je suštinski mizeran broj onih koji se bune, posebno toliko da bi raskinuli ugovor, pa posebno tvrdoglave mogu da podnesu, makar ih i šutnuli. Potrošači nemaju neki izbor i oni to znaju i izvlače korist.

 

Čak je među mobilnim operaterima veća konkurencija (iako uslovno jer izgleda da nastupaju kao kartel) pa su i oni spremni da popuste tek kada je baš ozbiljno, kao u slučaju realnog. Većina je verovatno zadovoljna napretkom u uslovima pod kojima se obnavlja ugovor, što je pre svega rezultat napretka tehnologije i svima dobro.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Charlie Foxtrot said:

 

Razvučeš mrežne kablove i radi net ko bombona i u drugoj kući.

sta mu to tacno dodje, totalno sam zatupio po tom pitanju..

jedan kraj turim u komp? a gde drugi kraj mreznog? u luster? :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Tamburinjo said:

@Squabbit

 

Nekoliko puta vec cujem na klipovima na jutubu da spominju Dan Tana restoran kao kultno mesto i to tipovi poput Dona Riklsa, Dzonija Depa, i slicnih bas faca kao old skul mesto okupljanja u Holivudu stare garde. 

 

Pih ne znam sta bih ti rekao. 
To je u principu malena kafanica gde se vrv sklapaju neki jezivi poslici. Mislim da kad sam dosao ovde ili nesto tako sam otisao na klopu tamo, nista posebno..

 

Nisam bas cuo sem od nashe populacije za restoran. Dolaze poznati to da, al jbg ovo je LA, ima ih k'o kusih pasa. Drugarica igrala odb na pesku sa Leo Di Capr pre metar dana. Bas super izgleda devojka, al' matora za Lea + bio sa trenutnom mladjanom...

Mada Dobrivoje ne bezi ni od obicnih poslica.
Drugar/poznanik jbm i ga, ovde je soccer trener (je l' te), i preko neke akcije je trebao da ucini Dobrivoju da od nekog njegovog prijatelja klinac, cini mi se, zaigra ovde za tim koji je on trenirao. Middle school ili High nemam pojma vishe.  Ovaj moj se iscimao maltene odradio sve, Dobrivoje ga stavio na hold jer se mali neckao. Na kraju ga je ispalio Dobrivoje za njegov deo nagodbe. Mali se doselio ovde koliko znam. Ne znam detalje uzmi sve gore uz rezervu, jer ovaj moj onako malo zele zeka...

Sta je posle bilo ne znam ovaj moj se ozenio u Tijuanu nekom miccoskom sa 4oro dece i dugovima ka nekim bajama.. Prestade kontakt posle toga, ne znam sta je sa co'ekom. Mozda pu pu sleep w da fishiiiz

Edited by Squabbit
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Bilo juče i jebi ga ja  bio u gužvi pa ne podelih i ne pomenuh ako je neko podeli hvala mu i ima jedan ban fore na moj račun:

 

Quote

na jučerašnji dan, 21.1.1993.  brutalno je pretučen i od posledica prebijanja nekoliko dana kasnije preminuo Srdjan Aleksić, koji je od neljudi i ratnih zločinaca spašavao svog sugradjanina Alena Glavovića. 

Večna ti slava istinski junače onih zverskih i nadasve nepotrebnih sukoba, šteta što se o tebi ne prepričavaju priče i što se ti ne dižeš na neki pijedestal, za razliku od kojekakvih zločinaca i neljudi kojima se sve strane dive i veličaju ih.

1090425_srdjan-aleksic-alen-glavovic-tre

 

 

Srđan Aleksić  1966-1993 

VEČNA TI SLAVA ISTINSKI JUNAČE NESRETNIH BRATOUBILAČKIH RATOVA

Edited by Stoned Laki21
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...