Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

10 minutes ago, n4l1m said:

dje su hakleri kad ti trebaju?

iam vamo u sobi ruter od vajrlesa jelte, al mi je u ovoj drugoj kuci, na nekih 8 metara slabiji net.. te u tom smislu, el ima neka zajebancija da se odradi, da net i tamo bude dobar?:default_coffee:

 

Ima

 

da kupis nadrkan ruter.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, n4l1m said:

dje su hakleri kad ti trebaju?

iam vamo u sobi ruter od vajrlesa jelte, al mi je u ovoj drugoj kuci, na nekih 8 metara slabiji net.. te u tom smislu, el ima neka zajebancija da se odradi, da net i tamo bude dobar?:default_coffee:

https://m.gigatron.rs/ruteri/d-link_dap1610-137937

 

Ima i malo jeftinijih varijanti, ali ovaj je dosta jak 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Ovo kao ilustracija Kejosu na onu pricu od pre neki dan. Avangardan flow i rhyme pattern za to vreme, bez dileme. Naravno, nije im sva diskografija takva i dominiraju definitivno one da kazemo proto-rap stvari, ali nose breath of future, fasho.

 

 

 

svojevremeno sam furao kačket na kome je markerom bilo napisano NWA 😄    jednocifren broj godina, naglašavam 😄

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, n4l1m said:

dje su hakleri kad ti trebaju?

iam vamo u sobi ruter od vajrlesa jelte, al mi je u ovoj drugoj kuci, na nekih 8 metara slabiji net.. te u tom smislu, el ima neka zajebancija da se odradi, da net i tamo bude dobar?:default_coffee:

 

Razvučeš mrežne kablove i radi net ko bombona i u drugoj kući.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Charlie Foxtrot said:

 

Razvučeš mrežne kablove i radi net ko bombona i u drugoj kući.


Da, ja sam razvukao na 80m u drugu kuću i radi odlično.

 

Nego, istekao nam ugovor sa SBB-om i nudili nam oni pre da produžimo, ali tada se valjda doplaćivalo za taj smart box uređaj, a mi već imamo smart tv, pa smo bili u fazonu koji će nam. A pored toga je skuplja pretplata u odnosu na one Duo pakete od pre. 

I vidim sad imaju akciju 4 meseca po dinar, kad piše samo za nove korisnike... Pošaljem im poruku da proverim, oni mi uzvrate sa akcijskim cenovnikom: https://sbb.rs/Binary/30919/akcijski_cenovnik_eon_01_2020_200101.pdf?fbclid=IwAR1C1iAnhbVCZ7phkyM9CKAKcaHmB89OQZeCzcqQ6NtRUIre4BubJl-iE8A
gde se skoro sve odnosi na nove korisnike, a za stare važi da će se prvih godinu dana od ugovora na 2 godine naplaćivati cena starog paketa, što nama dođe ušteda od 2400 din. na tu godinu, odnosno za te 2 godine ugovora. Moš mislit. I tipa daju neke pink kanale nešto, božmesačuvajštaćemi.

Uglavnom, meni ni najmanji problem da ostanem na starom paketu, ali kakvi kreteni. Kad već imaju problem i sa državom i sa drugim operaterima, kad već ne mogu da dođu do novih korisnika(to što su im zabranili da postavljaju svoju infrastrukturu), pa potrudi se bar da zadržiš stare, majku mu.
Ne treba da daju besplatno usluge, ali bar izjednači sa novim korisnicima, ponudi svima koji potpisuju ugovor iste uslove.

Eto ta supernova daje 12 meseci za po dinar na ugovor od 2 godine.
 

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

...

Eto ta supernova daje 12 meseci za po dinar na ugovor od 2 godine.

 

Daj ne brukaj se.

Radije bih dao 12 puta 4600 din (koliko mi je sadašnji paket iz stare ponude) SBBu nego 12 x 1 dinar režimskim trovačima i zaglupljivačima.

 

A ti razmisli zašto.

 

Edit:

 

... bar su mogli da izjednače sa akcijom za nove korisnike.

 

Pa nisu. Jer posle 2 godine će imati nove pakete i nove akcije za nove korisnike, a ti bi da večito imaš sve za dinar? To ne ide tako...

 

To da akcijama za nove korisnike se zove competitive upgrade I zna se zašto se radi. Radili su to npr. Borland i Microsoft jedan drugom 90ih, da pređeš s jednog c/c++ paketa na konkurentski...

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fancy said:


 

 


Daj ne brukaj se.
Radije bih dao 12 puta 4600 din (koliko mi je sadašnji paket iz stare ponude) SBBu nego 12 x 1 dinar režimskim trovačima i zaglupljivačima.

A ti razmisli zašto.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 

 


Druže, ja nisam ni rekao da ću preći tamo. Čuj ne brukaj se, e... 😄

 

Kao šta napisah... za @Charlie Foxtrot isto...

14 minutes ago, uvrnuto said:

Uglavnom, meni ni najmanji problem da ostanem na starom paketu


Ja ne govorim za sebe, već nekoliko meseci nemamo ugovor i tako će ostati. Jer potpisivanjem novog praktično ništa novo ne dobijamo, osim što će nam pretplata biti veća. Ja sam više iznerviran njihovom politikom prema postojećim korisnicima. A inače mi ne pada na pamet da prelazim na Telekomovu mrežu

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

@uvrnuto

taj 'problem' sa pogodnostima za nove korisnike a nepostovanjem starih se resava po dobro oprobanom receptu (znam da tako ide i sa mts telefonijom), podneses zahtev za raskid ugovora, zakonski rok je tipa 10 dana za koje te pozove 'ovlasceni sluzbenik za odnose sa starim korisnicima' i preko telefona ti ponudi specijalnu pogodnost kao dugogodisnjem korisniku gde ide cenkanje kao na pijaci ... nudimo vam 4 meseca po 1 din za ugovor na 2 god ... ti trazis vise i nadjete se na 6 ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, estranged said:

@uvrnuto

taj 'problem' sa pogodnostima za nove korisnike a nepostovanjem starih se resava po dobro oprobanom receptu (znam da tako ide i sa mts telefonijom), podneses zahtev za raskid ugovora, zakonski rok je tipa 10 dana za koje te pozove 'ovlasceni sluzbenik za odnose sa starim korisnicima' i preko telefona ti ponudi specijalnu pogodnost kao dugogodisnjem korisniku gde ide cenkanje kao na pijaci ... nudimo vam 4 meseca po 1 din za ugovor na 2 god ... ti trazis vise i nadjete se na 6 ...


Znam, znam, tako sam ja od mts-a dobio svega praktično neograničeno za 1200 dindži. Ali mts... Ne znam baš da li bi tako postupili i u SBB-u.

Link to comment
Share on other sites

^

jesu, provereno, pre tipa 6 meseci

e sad ... ako su menjali nesto ranije, ne znam ...

 

ali, ako idemo nekom logikom i da prodje taj rok i raskines ugovor ti opet mozes da zatrazis novi ugovor (i pogodnosti) na licnoj karti nekog novog ukucanina ?! ... lupam ali ne bi me iznenadilo da prolazi i to

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...