Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

12 hours ago, Crni Bombarder said:

Danas idem na slavu kod najboljeg frenda.

Kod onog istog,u istom mestu gde sam,pre tacno dve godine,uspeo da promasim kucu i gde me je ushiceni "domacin" svejedno pozvao unutra,zamenivsi me za aktivistu SNS-a misleci da su pokloni namenjeni za glasanje. :Hail:

Lagano mi je ovo u top 3 blamova u zivotu. Ikad. :lol_2:

U trenucima dokolice i vishka inspiracije slobodno se "na glas" podseti kako beshe...

2 hours ago, Tamburinjo said:

Preminuo Zoran Rankic, najpoznatiji po antologijskim ulogama Kalabica i Popare

 

Зоран Ранкић као Жарко Попара у

 

Od svih tih serija Pavicevih i milion likova koji su prodefilovali kroz njih Popara mi je u top 3. Bas nezaboravan lik. 

Gospodjice gospodjo koristim jos i dan danas...

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Tamburinjo said:

Preminuo Zoran Rankic, najpoznatiji po antologijskim ulogama Kalabica i Popare

 

Зоран Ранкић као Жарко Попара у

 

Od svih tih serija Pavicevih i milion likova koji su prodefilovali kroz njih Popara mi je u top 3. Bas nezaboravan lik. 

Malo offtopic. Meni su te domaće serije iz nekog perioda od Boljeg Života do Bele Lađe kretale dobro ali bukvalno svaka izgubi smisao posle nekog broja epizoda. Prepune su zanimljivih likova i početna priča je okej i onda ode u 3 lepe. Peak bude 7. epizoda 😄

 

Edited by Nicklord
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Squabbit said:

U trenucima dokolice i vishka inspiracije slobodno se "na glas" podseti kako beshe...

Mislis da jos jednom prepricam dogodovstinu?
Opisao sam detaljno na rahmetli forumu,na Lustraciji..ako ima interesovanja mogu pruziti skracenu verziju. 

Bas mi je "legao" novi Coldplay.
Za sada su mi se izdvojile Orphans,Church,Everyday Life i Arabesque..ali uzivam u celom albumu svakako. (ovo nije odgovor tebi @Squabbitvec konstatacija)
 

Edited by Crni Bombarder
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam jednom u studenjaku promašio sprat. Bio pijan bilo blizu ponoći. Otišao sprat više, sobu iznad moje,i tamo neka riba u gaćicama i brusu. Prvo smo se začuđeno gledali jedan sekund a onda je ona počela da vrišti kao da ću da je silujem. Ja i cimer nismo zaključavali tako da mi je jasno zašto sam ja odmah za kvaku i bez kucanja, ali i dalje ne znam zašto ona nije zaključala vrata. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Charlie Foxtrot said:

Ja sam jednom u studenjaku promašio sprat. Bio pijan bilo blizu ponoći. Otišao sprat više, sobu iznad moje,i tamo neka riba u gaćicama i brusu. Prvo smo se začuđeno gledali jedan sekund a onda je ona počela da vrišti kao da ću da je silujem. Ja i cimer nismo zaključavali tako da mi je jasno zašto sam ja odmah za kvaku i bez kucanja, ali i dalje ne znam zašto ona nije zaključala vrata. 

Vrištala je zato što si je gledao začuđeno, inače... 😁

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Isto što i Bokiju desilo se i meni u hotelu Lepenski Vir. Bili na ekskurziji u osmom osnovne. Promašio sprat i otvorila mi žena umotana u peškir :classic_biggrin: ja se pogubio i jedva izgovorio izvinite. Prvo sam pomislio da je drugar-cimer priveo neku pošto je on tada već imao 17, dva puta okinuo peti razred, ali se onda iza nje pojavio neki lik i objasnio mi da sam sigurno omašio krilo hotela pošto se njemu isto desilo dan pre toga :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

https://pasteboard.co/IKM2yLF.jpg

 

Haha, imgur mi ukinuo sliku, protestovali su mi u mail, proglasili me za nacistu, jebo ih Gilette [emoji1]

 

Your account has received two violations in a short period of time. As a result, it has been suspended from community participation for 24-hours. If you violate our rules again, your account may be banned or disabled.

 

 

Sent from my SM-N950F using...

 

 

Edited by fancy
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Wingwalker said:

Naleteo sam na ovaj CD pre 10 godina u rinfuz korpi sa nekom smešnom cenom...pazario 8 komada koliko sam našao i poklanjao prijateljima sa sluhom...masterpis iz neke 1978 ako se ne varam.

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока
 

 

 

Kupio LP Three Imaginary Boys u Londonu, jula 1979... i danas mi je u Top 10 albuma koje imam. :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, fancy said:

 

 

Kupio LP Three Imaginary Boys u Londonu, jula 1979... i danas mi je u Top 10 albuma koje imam. :classic_smile:

moj primerak CD-a ostao zaglavljen u plejeru citroena...otiš'o sa autom. 

ja sam svoj tadašnji bend maltretirao tom nepostojećom lakoćom minimalističkih aranžmana kada god  krenu da komplikuju...

ali njima je najzabavnija bila obrada Foxy lady...glupi metalci.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Laki Six said:

Ah te ekskurzije u Lepenskom Viru. 😁

Ja odatle najvise pamtim klopu u hotelu.:kece:

 

Konobarice u borosanama, iskrzani bokali sa vodom i bogati meni za veceru od cak dva jela, riba ili meso. 

P.s. riba je bila oslic. Lepenacki cuveni. Autohtona sorta.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...