Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Selo negde duboko u Škotskoj... Okupljenim ljudima se obraća glasnik:

- Imam za vas dve loše vesti! Naš Lord i gospodar je uveo "pravo prve bračne noći".
- Ali to je nemoguće! Pa svi znaju da je njegovo gospodstvo peder!
- Što nas vodi do druge loše vesti...
[emoji33]




Sent from my SM-N950F using...

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

 

dva goata

 

 

Dobar je Yungara. Ne bauljam često po tom žanru, ali kupila me iskrenost i neka uvrnuta estetika kod ovog momka. Brine me ta njegova autodestruktivnost, ali valjda će da pregura. Zanimljivo kako iz tako standardne , svetle, nasmejane i abba države kao što je Švedska, u poslednje vreme izlaze dva krajnje depresivna globalna projekta kao što su Lykke Li i Yung Lean. Cenim da mu je ovo najbolja "traka":

 

 

Link to comment
Share on other sites

kacio sam ja vec jedno 10-15 njegovih stvari ovde i tamo. pre 4-5 godina je jos pravio one zajebancije ali otkad se desio onaj tragican dogadjaj u majamiju poceo je mnogo ozbiljnije stvari da pravi. covek je bio blizu smrti ali nakon svega mislim da je dosao sebi i valjda se nece opet zajebati.

 

svaki njegov album ima 6-7 brutalnih stvari. osim toga je jedan i od pionira ovog nekog zanra zbog kojih su mnogi postali poznatiji od njega.

 

procitaj ovo ako jos nisi.

 

https://www.thefader.com/2016/06/16/yung-lean-warlord-interview

 

da se ne zaboravi i njegovi producenti koji su realno 50% zasluzni za ceo njegov opus.

Link to comment
Share on other sites

Čitao sam ovaj članak pre par godina kad sam i čuo za njega, otuda i znam za njegove probleme. Slažem se da je jedan od pionira, ne samo muzički, nego cela estetika, garderoba itd. Zaslužio je više kredita za to, ali dobro, možda je ovako i bolje 🙂

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Marko said:

spacer.png

Podseti me na ono kad je sin Dzordza Harisona dosao kod caleta sav ponosan sto je zavrsio faks sa 23 godine, a Dzordz je bio u fazonu, sine, ja sam snimao Sgt. Peppera sa 23 🙂

 

Inace, onaj imbecil baka prase ima 23, dokle ce ljudi da se ophode prema njemu kao detetu? A i on sam prema sebi.

 

Kao cudo, neki klinac mlati pare, nova generacija mladih... Sve se pise kao da ima 15 godina.

Link to comment
Share on other sites

Mozda, nisu mi bas na tu stranu isle asocijacije, sa tim life achievements at young age mozemo do sutra...

 

Nisam siguran da li je taj baka prase ili neko drugi gostovao ovde u trznom centru (NS) pa je bio takav stampedo decurlije da je dobro da niko nije stradao, presmesno

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...