Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Ima li neko preporuku za brijac/trimer za bradu i kosu? Bilo bi dobro i da ima i onaj nastavak za nos i usi. Bilo bi dobro i da ima da se kupi u Gigatronu, tamo imam pun k bodova 🙂

I da sljaka na struju, hteo sam neki Braun, ali koliko sam shvatio oni ne rade dok su na punjenju, ne mogu sad da razmisljam o tome svako jutro da li sam napunio ili nisam pored svih bezicnih telefona, slusalica, miseva, tastatura...samo mi jos to fali.

Link to comment
Share on other sites

Image result for 12 years a slave

 

 

Gledao sinoc. 9/10

 

Sjajna drama. Po istinitoj prici o slobodnom crncu koji je kidnapovan na severu SAD da bi bio prodat na jugu zbog nedostatka radne snage na jugu tih godina. 

Posle izbavljenja je napisao knjigu, krivce nioje uspeo da osudi jer je tada bio zakon po kome crnac ne moze da svedoci protiv belca, a zanimljivo je da je u knjizi napisao

kako je njegov prvi "vlasnik" bio jedan od najboljih ljudi koje je upoznao u zivotu. 

Majkl Fasbender kao robovlasnik je toliko uverljiv da odavno nesto tako nisam video. Procitah da je mazao brkove alkoholom kako bi miris zapahnuo

glumce kako im pridje, jer njegov lik izaziva odvratnost na svakom mogucem nivou.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Bek said:

Ima li neko preporuku za brijac/trimer za bradu i kosu? Bilo bi dobro i da ima i onaj nastavak za nos i usi. Bilo bi dobro i da ima da se kupi u Gigatronu, tamo imam pun k bodova 🙂

I da sljaka na struju, hteo sam neki Braun, ali koliko sam shvatio oni ne rade dok su na punjenju, ne mogu sad da razmisljam o tome svako jutro da li sam napunio ili nisam pored svih bezicnih telefona, slusalica, miseva, tastatura...samo mi jos to fali.

 

Whal ili Andis neces pogresiti i imaces dugovecnu spravu.

Nema u Giagatronu, nego lepo odes na ovaj sajt ... http://unitech.rs/index.php?id_category=1047&controller=category za whal ili na ovaj za andis https://www.alexandar-cosmetics.com/brend/andis, inace je ista firma u pitanju.

 

Ja sam bas na ex forumu pitao za savet pre jedno tri godine i na kraju sam se odlucio za whal i naravno radi podjednako dobro kao prvog dana. Jednostavna za odrzavanje, samo ciscenje i redovno podmazivanje i noz ostaje ostar i posle vise godina koriscenja.

 

Kintu nemoj da zalis nijednog trenutka jer je vise nego dobro ulaganje.

 

U zavisnosti od potrebe mozes da uzmes polu ili profesionalnu i miran si, samo obavezno uzmi i ulje posebno jer uz masinicu ide mala bocica koja je dovoljna za par koriscenja.

 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Tamburinjo said:

Image result for 12 years a slave

 

 

Gledao sinoc. 9/10

 

Sjajna drama. Po istinitoj prici o slobodnom crncu koji je kidnapovan na severu SAD da bi bio prodat na jugu zbog nedostatka radne snage na jugu tih godina. 

Posle izbavljenja je napisao knjigu, krivce nioje uspeo da osudi jer je tada bio zakon po kome crnac ne moze da svedoci protiv belca, a zanimljivo je da je u knjizi napisao

kako je njegov prvi "vlasnik" bio jedan od najboljih ljudi koje je upoznao u zivotu. 

Majkl Fasbender kao robovlasnik je toliko uverljiv da odavno nesto tako nisam video. Procitah da je mazao brkove alkoholom kako bi miris zapahnuo

glumce kako im pridje, jer njegov lik izaziva odvratnost na svakom mogucem nivou.

 

Što ne postuješ ovo na filmu nego ovde? 🙂

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...