Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

17 hours ago, Chaos Is Me said:

RATM je baš jedan od onih bendova koje prerasteš posle srednje škole, ako i toliko. Dobar bend svakako ali nekako "za ograničenu upotrebu" tj brzo se izgustiraju. Ipak, kapiram hajp.

 

Prophets of rage je nebitna i nepotrebna pojava.

 

Prophets of Rage je super stvar, koliko god to smešno zvučalo,  jer koja je verovatnoća da u istom danu na festivalu slušaš i House of Pain i Cypress Hill i RATM  za neke smešne pare (nama bio upad za dž u ZG al nebitno to).


@Nicklord  Prophets of Rage ju prilično jeftin bend pa nije ni čudo što ih je exit kontaktirao, a imaju publiku platežnu (30-50 godina) tako da uz tu pirmamljivu nabavnu cenu to bi im bio pun pogodak, mada u ZG i nisu napunili  Šalatu al opet nisam ja najmerodavniji da dajem ocene 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stondisha said:

 

Prophets of Rage je super stvar, koliko god to smešno zvučalo,  jer koja je verovatnoća da u istom danu na festivalu slušaš i House of Pain i Cypress Hill i RATM  za neke smešne pare (nama bio upad za dž u ZG al nebitno to).


@Nicklord  Prophets of Rage ju prilično jeftin bend pa nije ni čudo što ih je exit kontaktirao, a imaju publiku platežnu (30-50 godina) tako da uz tu pirmamljivu nabavnu cenu to bi im bio pun pogodak, mada u ZG i nisu napunili  Šalatu al opet nisam ja najmerodavniji da dajem ocene 😄

Prophets of Rage je savršen bend za Exit. Side band baš baš poznatih rokera je nešto što najviše vole 😄 Liam Gallagher, Damon Albarn, Thom Yorke, Flea... nikada ne bi bili sa svojim glavnim.

 

A Zagreb preko leta nije grad nego pustoš 😄 Hrvata je bilo skoro više na Exitu nego na inmusicu da gleda The Cure

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Chaos Is Me said:

Prophets of rage je klasična tezga.

Slazem se sa tobom za Prophets ali ne za RATM,koliko sam shvatio ti volis djed metal pa kontam zasto ti RATM nije zanimljiv.Ja bi bas voleo da ih cujem,jedan od omiljenih bendova iz mladjih dana uz Panteru koje nisam cuo uzivo.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Uti said:

Slazem se sa tobom za Prophets ali ne za RATM,koliko sam shvatio ti volis djed metal pa kontam zasto ti RATM nije zanimljiv.Ja bi bas voleo da ih cujem,jedan od omiljenih bendova iz mladjih dana uz Panteru koje nisam cuo uzivo.

 

na panteru ne bi išao ni kad bi mi neko platio da idem s  Tiom Karer.  ( Tia Carrere )

edit:

al na RATM možemo da se organizujemo odavde VOX bus i te fore 😉

Edited by Stondisha
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Uti said:

Sto Stondisha ?Ne volis muziku ili zbog Anselmovih racistickis ispada?

 

Nisam znao za ovo drugo iskreno.

Nikad mi se nisu dojmili  ni oni ni Iron Miden ni ništa od onih PROG bendova,  a ko na qrac svi iz mog okruženja, dok smo bili u tim godinama, nešto od tog sranja slušao.

6 minutes ago, uini said:

ja bih išao na mnoga mesta ako mi solidno plate (čisto nek' stoji, možda zatreba) 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stondisha said:

 

Nisam znao za ovo drugo iskreno.

Nikad mi se nisu dojmili  ni oni ni Iron Miden ni ništa od onih PROG bendova,  a ko na qrac svi iz mog okruženja, dok smo bili u tim godinama, nešto od tog sranja slušao.

Ovo moji su se lozili na black i death ,ja sam otkidao na prva dva albuma Machine head-a a njima je to bilo shalala.Mejdeni mi se nikad nisu svidjali...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

 

 

Eh, kad bih sada ovde napisao na koje sam sve nastupe/koncerte zbog toga što mi je bilo plaćeno, i to u naturi... 

Ovo je za lustraciju :classic_smile:

 

Da budem jasniji, razumem te skroz, razumem iz ugla Ceca Marakana :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Jos malo o Milanu Mladenovicu..(danas cete morati da me istrpite,jbg)

 

Čovek kojem je uspelo nešto što nije nikome u ovoj zemlji

Milan je bio čovek kome je pošlo za rukom nešto što je i u svetu veoma retko: da ne odstupajući ni najmanje od sopstvenih ljudskih i umetničkih kriterijuma okupi oko sebe zapanjujuće veliki broj ljudi koji su ga poštovali, verovali mu i voleli ga. Takav odnos stvarnog kvaliteta i konkretne popularnosti kod nas nije zabeležen ni pre ni posle njega

https://arhiva.nedeljnik.rs/nedeljnik/portalnews/covek-kojem-je-uspelo-nesto-sto-nije-nikome-u-ovoj-zemlji-milan-mladenovic-bi-danas-napunio-60-godina
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...