Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

20 minutes ago, realno *w said:

 

uh... vredi li da pošaljem exitu mail da ih zamolim da ih dovedu :classic_unsure: 😭

Znaš kako 😄 Znam iz pouzdanih izvora da su Prophets of Rage trebali da budu sledeće godine na Exitu (a i na još jedno 20 drugih festivala) ali da se ceo taj plan raspao bukvalno u jednom danu i da je ovaj povratak bukvalno sve iznenadio i tad u petak se još nije znalo jel dolaze u EU ili ne. Mada kontam da koštaju koliko ceo budžet za festival

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

ja se nikada nisam pržio na rage ali su otprilike jedini mega bend čije me niti jedne pesme nije sramota 

 

možda zato što površno slušam sve što je rok, pojma nemam 

 

Mene uvek smaralo kad RATM oslovljavaju sa Rage, s obzirom da postoji jedan dosta kultni i poznati nemački heavy metal bend tog imena osnovan još 84' (nisam fan al ipak).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ne sam Safete said:

definiši mega bend, pa da se složim sa obojicom :classic_smile:

 

rhcp, stones za starije, U2 mi je đubre ali to je moj problem, rage, verovatno metallica 

-> svi ti bendovi koji u nekom trenutku prevaziđu kontekst muzike i uđu u taj "moram biti tamo" folder &  "oni su stravinsky (iako realno slušam cecu)" folder 

 

Edit možda gorillaz, ima toga verovatno još 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

U2 je đubre posle War.

 

2 njihove pesme sam posle toga voleo i to:

1. Party Girl sa Under The Blood Red Sky

2. Van Diemen's Land sa Rattle & Hum

 

Kraj.

 

Ah, da...zbog jedne devojke sam 1997. slušao i Staring At The Sun.

 

Ne sećam se benda koji sam brže zavoleo, iskovao ga u zvezde tog Maja 1980. kad sam prvi put čuo Stories For Boys, zatim obožavao do War a zatim bio skoro potpuno nezainteresovan na pojavu The Unforgettable Fire i The Joshua Tree i pored neviđenog hajpa na radiju i svuda okolo.

Posle Rattle & Hum sam ih izbrisao za sva vremena.

Osim one jedne pesme 1997.

 

Sent from my SM-N950F using...

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

ma nema šanse. više se verovatno isplati organizovati standalone koncert nego da ih zoveš na festival 

U Srbiji ne. Karte bi bile preskupe a trebalo bi kontam puno Ušće da bude 😄 Isplatilo bi se jedino da daju neverovatan popust i da naprave day 0 na Exitu kada je bina i sve postavljeno i ne košta ništa cela logistika. Kao Kilersi pre par godina 

 

U suštini kontam 3.6% šansi

Edited by Nicklord
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Nicklord said:

Znaš kako 😄 Znam iz pouzdanih izvora da su Prophets of Rage trebali da budu sledeće godine na Exitu (a i na još jedno 20 drugih festivala) ali da se ceo taj plan raspao bukvalno u jednom danu i da je ovaj povratak bukvalno sve iznenadio i tad u petak se još nije znalo jel dolaze u EU ili ne. Mada kontam da koštaju koliko ceo budžet za festival

 

 

 

16 hours ago, uini said:

ma nema šanse. više se verovatno isplati organizovati standalone koncert nego da ih zoveš na festival 

 

 

Ma znam, sprdam se. Da naprave 7-8 stadionskih koncerata u Evropi, otišlo bi sve lagano.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...