Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

7 hours ago, Del Piero said:

je li zna neko kako mogu i da li uopste mogu da se srede ogrebotine na dnu kade? probali smo polir pastom prosle godine i ona je u trenutku sve to izbrisala, ali vratilo se verovatno nakon sto se osusila i upila

Možda ću da ispadnem smešan nekom ko se zaista razume u te stvari, ali meni su preporučili Enamel Fix emajl ili ako nađeš nešto slično. IMam neku rđu na mašini za veš pa bi trebalo da je ošmirglam i tim premažem. Kažu da radi posao i za kade, tj. za to je i namenjeno. Ako je kada emajlirana, naravno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Knipex said:

Od kog materijala je kada? Jedan poznanik je za emajliranu kadu koristio neku ispunu što liči na git koju je kupio u farbari. Bilo pre par godina i ne sećam se baš detalja.

tucana

3 hours ago, 34Barkley said:

Možda ću da ispadnem smešan nekom ko se zaista razume u te stvari, ali meni su preporučili Enamel Fix emajl ili ako nađeš nešto slično. IMam neku rđu na mašini za veš pa bi trebalo da je ošmirglam i tim premažem. Kažu da radi posao i za kade, tj. za to je i namenjeno. Ako je kada emajlirana, naravno.

jeste emajlirana

 

hvala za ovo, izguglah sad, bas za kade je i namenjeno, pa cu verovatno probati sa tim

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...