Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Da priupitam nesto vaskoliko pucanstvo u "Kavani":

 

Da li je neko, ili zna nekog ko je, ili zna nekog ko zna nekog ko je, koristi(o) sporCku opremu Macrone? 

 

Kvalitet iste?  

 

Hvala, srdacno vas @Debeli😴

 

(da ne dobijem packe od zenceta sa primedbom .... Sta si Mi kupio ovo 😁)

Link to comment
Share on other sites

https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/224958/Novosadski-taksisti-krecu-u-proteste.html

 

Da se vratimo na prave teme... Hehe

Kreću i novosaCki taksisti u proteste. 

Neko reče da su super, jeftini, blabla. 

Cene verovatno jesu ok, u odnosu na Beograd pogotovo. 

Ali nije mi jasno što se oni bore protiv linijskih taksista. Pre bi gsp trebalo da se bori protiv njih.

Od NS do Futoga bi te običan taksi izašao 1000 din. bar, a linijski sedi pa čekaj dok se napuni, ali ti vožnja bude 150 dindži(buska karta 135, a truckaš se duplo duže). Glavu dajem da bi 99% korisnika linijskog taksija pre išlo peške 10-15km do Futoga nego uzelo običan taksi. Hoću da kažem da im ne kradu mušterije. A mislim da isto imaju tx tablice i sve ostalo, samo što ne pale taksimetar. 

Što npr. nisu protestovali protiv divljaka, raznih Delija ili Belta (umesto Delta taksija), Crveni line(umesto Crveni taksi) i sl. divljih naziva taksista.

I još ti divljaci okupirali ž stanicu (odnosno i autobusku), pa naplate do Futoške pijace ili centra 1500 dindži.

Moram ljudima pola sata da objašnjavam koji taksi da uzmu kad mi neko dođe u goste.

Verovatno slična situacija kao za Bg aerodrom. 

 

A da sam se vozio sa svakakvim taksistima, jesam. Koliko samo imam snimaka što sam snimao neke zanimljive situacije. 

Tako da ja uglavnom koristim samo u Crveni taksi, uvek je čisto, dobra kola i uglavnom pristojni vozači. 

 

Jedna pričica... 

Drugar jednom juri na trening i hvata neki taksi. I taksista od onih klasičnih šalabajzerskih priča, "je l' jebuckaš, ima l' pičaka", dođe do toga da se istripovao i krene da napada drugara što mu je ovaj kao karao ćerku Danijelu. 😄 I još lik zaključa kola. Drugar krenuo da lupa po staklima i da l' je njega malo puko i izađe nekako... 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uvrnuto said:

...ćerku Danijelu

 

Gde ovo pomenu, podseti me na jedan vic... sad će me banuju, al jebeš ga vredelo je :s_w:

 



Dakle... Tip se vozi autobusom GSP (jok nego će taksijem :wicked:) i kroz bus ide hm, romkinja sa malom bebom i stane iza njega:

R: Gous-podine, gous-podine...

Tip: (ignoriše je)

R: Gous-podine, gous-podine...

T: (okreće se) Šta je bilo?

R: Gouspodine, će mi daš 50 dinara za Danijelu 😮

T: (brlja po novčaniku, nalazi neku siću) Evo... (okreće se nazad) :classic_dry:

R: Gous-podine, gous-podine...

T: ŠTA JE SAD?!?!? :mad:

R: (pruža bebu)  Evo ti Danijela... :baby:

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

...tacno se secam buzdovana, kome je ispred poste zasmetalo ono moje "bre" -  jebalo me isto. Jeo sam batine, na nekoj pumpi, u Biogradu (Jebi ga, za vise bezanja nisam imao snage)...

... a, nije bilo sve tako crno, svakako. Barbara, iz Slovenije = Most gentle cuddle in them bushes (cini mi se, da i dalje skidam lisce sa sebe, svaki put kad je se setim...) I dalje ne mogu da se setim kako se zvala ona, kovrdzava, plava, iz Zagreba... Jeb'o te, Metuzalem mi ravan nije, ja sam i u Nasicama bio! Shit, Marina (crnka, nego sta!)... Neki drugi put...
 


 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...