Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Ja ih gledao 2 puta u nedelju dana sad preko leta i uživo baš dosta džemuju i sviraju dobro. Svirali su iste pesme na oba mesta ali je koncert skroz drugačiji bio što je ogroman plus kod mene 😄 Ono što mene nervira je kako oni odbijaju da komentarišu Cepelin a skidaju njihove pokrete čak i na bini, gitarista i pevač bukvalno isto izgledaju kao Plant i Pejdž 

 

Link to comment
Share on other sites

Pre nekog vremena sam naleteo na neki intervju Roberta Planta gde je pitan za GVF i on je rekao "I hate them", sve sa svojim smekerskim osmehom na licu 🙂 U fazonu "Sto ja nisam tako mlad, svaka cast klincima" 🙂

 

U svakom slucaju Greta Van Fleet > Greta Thunberg, all day every day.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Skeleton Tree 2: Electric Boogaloo [emoji1]
 
Majko mila [emoji38]
Jbt ne znam šta da mislim... Jesam izgubio aktivno interesovanje za Cavea od odlaska Blixe, skinuo sam i poslušao Abattoir Blues i Dig Lazarus...ali im se nisam vraćao, ortak mi redovno riportuje godinama "imam novog Kejva, super je..." (a ja posle pesme-dve kažem, "Aj skinuću da ne kvarim ugođaj" - i ne skinem nikad...ok, Grinderman je bio zanimljiv al me nije dugo držalo)...ipak nisam očekivao Twin Peaks soundtrack od Cavea [emoji33]

Filing slušanja NC 80ih i 90ih se nikad nije vratio. Priznajem, kriv sam. [emoji849]


Sent from my SM-N950F using...

Link to comment
Share on other sites

Juče, kod mene u firmu dođe jedna poznata glumica za neku papirologiju. Deo procedure je da sedne i ispuni neku vrstu formalnog zahteva, ništa za šta je potrebno biti član MENSA-e. Samo da se popune jebene rubrike elementarnim podacima. Žena sela, upisala svoje ime i prezime i preostalih desetak rubrika ostavila prazno. Pita je koleginica što nije sve popunila, ona odgovara "To je iznad mojih mogućnosti" :smiley26:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fancy said:

Majko mila emoji38.png
Jbt ne znam šta da mislim... Jesam izgubio aktivno interesovanje za Cavea od odlaska Blixe, skinuo sam i poslušao Abattoir Blues i Dig Lazarus...ali im se nisam vraćao, ortak mi redovno riportuje godinama "imam novog Kejva, super je..." (a ja posle pesme-dve kažem, "Aj skinuću da ne kvarim ugođaj" - i ne skinem nikad...ok, Grinderman je bio zanimljiv al me nije dugo držalo)...ipak nisam očekivao Twin Peaks soundtrack od Cavea emoji33.png

Filing slušanja NC 80ih i 90ih se nikad nije vratio. Priznajem, kriv sam. emoji849.png


Sent from my SM-N950F using...
 

Ja sam jedan od tih ljudi koji misle da su Push The Sky Away - Skeleton Tree - Ghosteen savrešenstvo 😄 

 

Vidim po Nick Cave grupi na fejsu da nisi jedini koji se tako oseća. Dosta je podelio fanove sa ta tri albuma

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Yi Sun Shin said:

Juče, kod mene u firmu dođe jedna poznata glumica za neku papirologiju. Deo procedure je da sedne i ispuni neku vrstu formalnog zahteva, ništa za šta je potrebno biti član MENSA-e. Samo da se popune jebene rubrike elementarnim podacima. Žena sela, upisala svoje ime i prezime i preostalih desetak rubrika ostavila prazno. Pita je koleginica što nije sve popunila, ona odgovara "To je iznad mojih mogućnosti" :smiley26:

 

ja se sa ovim svaki dan srećem... aj glumica... nego što imaš biznismene i vlasnike preduzeća koji su na ovaj fazon 1/1

Link to comment
Share on other sites

Klasika gledanja u celinu umesto da se koncentriše na rubriku po rubriku. Ima nešto dosta do inteligencije subjekta.

 

Osim onih ekstremno bezobraznih i bahatih koje mrzi da se cimaju i imaju/traže nekog da to uradi umesto njih (to im je ispod časti), nešto kao besni automobili posle 21h i semafori u gradu...

Edited by fancy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, fancy said:

Klasika gledanja u celinu umesto da se koncentriše na rubriku po rubriku. Ima nešto dosta do inteligencije subjekta.

 

Osim onih ekstremno bezobraznih i bahatih koje mrzi da se cimaju i imaju/traže nekog da to uradi umesto njih (to im je ispod časti), nešto kao besni automobili posle 21h i semafori u gradu...

 

meni ovo dali u banci da popunim...

popuni

ne znam

kako se zoveš, koja ti je adresa i koji ti je matični broj?

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

@Tamburinjo Kad uze Audi-ja?

 

_PCk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b
Čovek automobilom BLOKIRAO KOLONU TAKSISTA na Paliluli, a onda je usledila SVAĐA (VIDEO)

 

Quote

Kako se može videti na snimku, jedan vozač je, iz nepoznatog razloga, ostavio auto nasred ulice, na pešačkom prelazu, ali tom prilikom i potpuno blokirao kolonu taksista koja je krenula sa parking kod bivšeg "Pionira"

 

Edited by Squabbit
  • Like 8
  • Thanks 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...