Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

http://rs.n1info.com/Svet/a527029/Dzastin-Trudo-se-izvinio-zbog-koriscenja-tamne-sminke.html

 

 

Kad se zoves Kanada pa nemas vesica, poplocavanja, rekonstrukcije, Babice ubice, medijski mrak, Savamale, nelegalne kafane, namestene tendere, secu zelenila, brata Andreja, nego dokon jarice krstis.

 

Izvinjava se covek sto se maskirao u Aladina.... usracu se od politicke korektnosti. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Død said:

Prva stvar koju satanisti rade je da se snime i objave svima da su satanisti. :classic_mellow:

 

Btw, Marina je car i ta spirit cooking zureza deluje lit.

 

Kako god bas slabofotogenichna slika, ali to je Vogue, umetnost...

Verovatno ja to ne razumem 🙂🙂 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Dingospo90 said:


Meni se cini da cu u Samo pivo, mada me malo smara atmosfera.

Ne znam kad ides, ali na terasi je skroz kul. Nekada i muzika bude strava skroz. Opustenija atmosfera. 

Srpska kuca piva na Vracaru je daleko domacinskija, konobari skroz kul (ako platis pivo pa da te i upoznam sa njima), mnogo je komfornije i opustenije. Malo manji izbor piva, ali imas vecinu domaceg krafta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Død said:

Samo pivo.

Edit: Gunners, Miners su isto (bili), ok.

Srpska kuca piva, bilo koja.

 

Mi se garant srecemo, samo se ne prepoznajemo 😄

 

@Dingospo90 Ne u Miners, propali su (sem ako ponovo nisu zavrteli krug, pa su opet ok), ako si u tom delu grada gunners je daleko bolji.

Edited by nlavrnja
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kad ides, ali na terasi je skroz kul. Nekada i muzika bude strava skroz. Opustenija atmosfera. 
Srpska kuca piva na Vracaru je daleko domacinskija, konobari skroz kul (ako platis pivo pa da te i upoznam sa njima), mnogo je komfornije i opustenije. Malo manji izbor piva, ali imas vecinu domaceg krafta. 

Ne znam, atmosfera mi nije nesto opustajuca u Samo pivo, iako nisam preterano redovan tamo (1-2x mesecno navratim). Nisam bio na ovom mesti na Vracaru, tako da definitvno moram da odem, a uvek znaci poznavati konobare tako da mozemo da se dogovoro za to pivo :D

Inace u Ada Mall trznom centru na poslednjem spratu postoji mesto koje se zove Fabrika piva i imaju jako dobar izbor kraft piva. Ako budete kupovali nesto u njemu, nije lose svratiti po burger u Bueger Haus-u i usput popiti par dobrih piva. Takodje, ima tu odmah pored jos par zanimljivih restorancica.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...