Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

52 minutes ago, fancy said:

TDi naravno emoji1.png

tFGi9Fe.jpg

Sent from my SM-N950F using...
 

 

pročitao sam negde da ove tablice personalifikovane koštaju 80k dinara.  da sam neka vlas' ko što nisam,  ja bi po slovu naplaćivao 80k. Pa kad ti je bitno da budeš alfa seljačia i da se razlikuješ od običanih smrtnika... plati baćo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Stondisha

 

Ovo je jace od mene 😂

 

A zbog cega bi naplacivao 80K po slovu... Sasvim je normalno da neko, Iz nekog razloga zeli "personalizovane" tablice... Dodatnih 100-200k dindzi nece promeniti neciji mentalni sklop.

 

Ovo je samo jos jedan nacin da drzava dodatno napuni kasu. U De, "personalizovane" tablice se dodatno placaju cca 10ak evrica.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, John Dies at the End said:

A zbog cega bi naplacivao 80K po slovu... Sasvim je normalno da neko, Iz nekog razloga zeli "personalizovane" tablice... Dodatnih 100-200k dindzi nece promeniti neciji mentalni sklop.

 

zato...  kad mi izadje sa  onako  glavom manjom od vrata koji je nosi, tri naborana sloja kože na temenu, bodi majica i ljubi brat torbica sa sve naravno nekim zlatnim lančićima i krstičima... da znam da sam mu naplatio tri soma evra jer je takav kakav je :capone:

I ne moj da me zajebavaš iskreno 😄  ko da ne znamo ti i ja ko su ovi likovi DIMI DIDI 1244  i slični ljubi brat frajeri.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Stondisha je samo uzorni građanin koji je hteo da dâ predlog za brže punjenje budžeta [emoji16]

Btw. Full respect od mene za tipa koji je negde davne 1993. Na Energoprojektovom parkingu parkirao auto sa američkom registracijom (Washington): 3EMYH [emoji106]

Sent from my SM-N950F using...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Nicklord i @Crni Bombarder

 

Neko je rekao (zaboravih ko) da umetničko delo, da bi bilo pravo, mora da te dotakne intelektualno i emotivno. Tu Muse čekira obe kućice (bar kod mene) sa čistom desetkom! 

 

Kada su onomad svirali u BGu tek sam čuo za njih, znao bukvalno 2 pesme, pa nisam ni otišao. Ali sada je situacija drugačija, sazreli smo i oni i ja (ili bar promenili se, sazrevanje je relativno) i to mi je baš prijalo. Ako postoji bend koji evoluira u skladu sa vremenom u kojem postoji i radi, to je Muse. I kada eksperimentišu sa dubstepom, oni ga učine svojim i to ispadne odlično. Teme se takođe razvijaju u skladu sa vremenom, jebiga, (pre)industrijalizacija, društvena i klimatska kriza, svega ima. Videti opet pasus 1 🙂

 

Prepun sam utisaka sa koncerta - i posle 2 dana nisam ih sve sabrao. Kada bih morao jednom rečju da opišem, rekao bih SPEKTAKULARNO! Ja inače nisam čovek koji se loži na spektakl (bar ne kada je on sam sebi cilj). Međutim kada dođe kao šlag na torti - what's not to like? 🙂

 

E sad o samom koncertu, ako više iko čita 🙂

 

Kada je prošao uvod (Algorithm) pa počeo Pressure, suze su mi krenule. Da li od neoslobođenih emocija, života u emigraciji ili prosto jer nisam mogao da verujem da konačno sve to slušam uživo - i dalje nisam siguran, ali i nije naročito bitno.

 

Simulation theory mi je odličan album, jedina šteta je što nisu Something human odsvirali, ali to sam već i znao unapred.

 

Ne poznajem puno Muse fanova, ali sam pretpostavio da od starih stvari najviše pale Plug in baby i Hysteria. I tako i bi - tu su se ljudi baš ložili. Inače Nemačka publika nije baš nešto po mom ukusu, dosta je tu ljudi došlo protokolarno, ali u nekom momentu sam po dobrom starom običaju ljubitelja košarke iz Pionira i Arene ustao i počeo da šizim na stepeništu. Tu sam dobio baš pozitivne reakcije 🙂

 

Pored pomenute dve stare pesme, meni lično je dosta prijao segment sa albuma 2nd law (Madness, Unsustainable).

 

Osim toga, meni drage Uprising i za kraj obavezni Knights of Cydonia

 

Iznenađen sam (pozitivno) što su Algorithm 2 puta svirali, na otvaranju alternative verziju a toku koncerta ovu epsikiju 🙂

 

Sve u svemu - uživao sam u potpunosti!

Btw linkovani klipovi nisu moji pošto mi fon pravi đubre snimke, ali eto da osetite atmosferu (koga interesuje) a može se videti i finih vizuala.

 

Sori na čaršavu, ali šta ću, Muse ne zaslužuje ništa manje 😄

 

 

Edited by Marvin
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

@Marvin

 

Drago mi je da si se super proveo. A publiku zaboravi. Nije dobra na velikim rok koncertima u EU već ihaha godina

 

Zaboravio si najbolji deo koncerta 😄 Medley od Stockholm Syndrome/New Born/Assassin sa ogromnim robotom iza. 

 

Inače meni je ova turneja najbolja bila od 3 koje sam video. Ali ovo je prva na kojoj apsolutno ne menjaju setlistu tako da su se utrenirali baš opasno. Greščica jedna ne postoji 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...