Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

6 hours ago, realno *w said:

Ljudi moji upravo sam prisustvovao najjačem naletu vetra koji am u životu osetio. Odneo je krov sa magacina u firmi, kao da je od papira. Plus neverovatan pritisak u ušima.

Koleginice su bukvalno na polegale na pod, misleći da će zgrada da se sruši.

 

Z Slovenija...

>200 km/h

 

 

:kece:

 

U tim krjaevima stoji i jedina (nisam siguran, ali sigurno največa) vjetrna elektrana u Sloveniji...

 

sz5_djvu_1923738_cvetop_jer-Vetrnica-pod

 

Edited by Asterion
Link to comment
Share on other sites

Ovo je baš loše...osim nekih kratkih delova...ali sve u svemu predivdljivo i dosadno.

 

51oVxz7lGRL._SY346_.jpg

 

Govora je o 5.knjigi...postoji i 6. koju nisam još pročitao. 

 

Prve 3 je napisao pokojni Larsson. 4. može nekako da prođe...

Edited by Asterion
Link to comment
Share on other sites

U vremenu pre interneta i lake dostupnosti informacija, moj najbolji drugar je jednog dana došao i rekao Video sam spot nekog lika, rep, u crnačkom fazonu, na nekom basket ternu. Dobra je pesma. Tako je počelo...

 

Sjebalo me je ovo danas, zato što mi je delovao kao pozitivac, ostavio je male klince, navijali smo za isti klub... a i zato što je otišao još jedan deo klinačkog doba i uspomena na druga koga nema 20 godina.

 

Laku noć, Gru.

 

https://www.youtube.com/watch?v=LNJ-_J_V3cM   

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, John Dies at the End said:

Ako je nisam cuo 5X danas

Shinedown - Monsters

Oni su mi jedno od najgorih live iskustava ikad 😄 Bili su na nekom festivalu u 3 poslepodne kad ničega drugog nije bilo pa sam gledao. Pevač je toliko pričao između pesama da sam ubeđen da je 40% nastupa otišlo na to, nekad je pričao i tokom pesama dok ide kao neki tiši deo pa ga produže da bi on pričao. Mnogo gitara i mnogo vokala je plejbek, jednom je vidno zaboravio da peva strofu neku a vokali idu. Baš onako loše iskustvo jedno 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites



Oni su mi jedno od najgorih live iskustava ikad [emoji1] Bili su na nekom festivalu u 3 poslepodne kad ničega drugog nije bilo pa sam gledao. Pevač je toliko pričao između pesama da sam ubeđen da je 40% nastupa otišlo na to, nekad je pričao i tokom pesama dok ide kao neki tiši deo pa ga produže da bi on pričao. Mnogo gitara i mnogo vokala je plejbek, jednom je vidno zaboravio da peva strofu neku a vokali idu. Baš onako loše iskustvo jedno 


Na tu temu... Najgore ikad iskustvo su Counting Crows kao predgrupa The Police 2007. na Ušću. Njihov se pevač toliko gubio pričom koju niko živi razumeo nije, između pesama, za vreme pesama, umesto pesama....plus shvatio sam zašto osim za Mr. Jones nikad ništa drugo od njih nisam čuo...pesme su im predugačke, sve isto zvuče, neka dramatično socijalna tematika, po 5, 6 minuta downtempo kukanja, značajnih govora, apelovanja, priča o teškom detinjstvu (pod okupatorom?) ...potpuno gluvi slepi da su udavili sat ipo jebenog predgrupisanja. Užas. [emoji33]
To što se svi ubiše od zviždanje i pičkaranja nije ih ni najmanje tangiralo, drvili su i drvili i drvili...
Brate, odsvirajte Mr. Jones i pali nazad odakle si došao, jedna vam je stvar dovoljna za više nikad. :classic_dry:

Sent from my SM-N950F using...

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Re: Gru

Sranje. Znam da su ekstremni sportovi, letenje, padanje, skakanje, penjanje ko droga, al brate, kad imaš porodicu, klince, jebo sve to... koj ga moj terao u vazduh, brate, eno ti na keju onoko kafića, Zemun je da uživaš ne da zagineš....moja gospođa ga gotivila, ja sam indiferentan, (nisam bio u toj priči 90ih) ipak kad god bih ga video na TVu bio je korektan lik skroz. RIP.

Link to comment
Share on other sites

On 9/9/2019 at 8:00 PM, Asterion said:

 

Z Slovenija...

>200 km/h

 

 

:kece:

 

U tim krjaevima stoji i jedina (nisam siguran, ali sigurno največa) vjetrna elektrana u Sloveniji...

 

sz5_djvu_1923738_cvetop_jer-Vetrnica-pod

 

 

Kad već pišemo o ekstremnim vremenskim uslovima, ipak ono u Postojni 2014. je sigurno bilo strašno. :classic_ohmy:

 

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, 033zero330 said:

 

Kad već pišemo o ekstremnim vremenskim uslovima, ipak ono u Postojni 2014. je sigurno bilo strašno. :classic_ohmy:

 

spacer.png

 

Jest...jedan vrlo poseban fenomen...kiša pada i automatski se ledi... žledolom(negde sam čuo i rječ gelicid)... sve se ruši od težine leda.

Postojna bila neko vreme ko mesto duhova...nije bile elektrike...itd.

 

Velika šteta u šumi i električnoj  infrastrukturi...

 

 

spacer.png

 

enhanced-buzz-wide-10456-1391544997-14.j

 

images?q=tbn:ANd9GcR-jH6yTgIbJO1MZnL37-E

 

Postojna je inače vrlo interesantna ...klimatski gledano...zimi se tu sretnu bura i jak sneg...uvek bude veselo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...