Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

4 hours ago, Stondisha said:

 

Gospođa moja u Intezi, ima dinarski neki koji se bez prometa ne naplaćuje i devizni za taj Elektron Visa... evo već peta-šesta godina kako šljakamo na tu foru 😄

 Da, kod Intese nema odrzavanja za dinarski i devizni racun... Problem je sto sa Intezinom "Visom" ne mozes da vrsis placanje i kupovinu na netu 😴

Link to comment
Share on other sites

Možeš, uz onaj neki dodatni uređaj. 

 

Čekaj, sad ste me zbunili. Treba za mesec dana da idem u UK, a planiram da uglavnom plaćam karticom povezanom sa mojim deviznim računom (EUR). Kad platim nešto u funtama, skida mi odatle samo konvertuje u funte. Nije valjda da moram da otvaram novi račun samo za funte? To nema nikakve logike. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stondisha said:

 

Visa electron. Samo za to služi.

 

Just now, 033zero330 said:

 

Naravno da možeš, o čemu ti to?

 

Ja imam "obican" tekuci u Intesi, i znam da nisam mogao da placam, i kupujem na netu .. Ako nesto nisu promenili u poslednjih godinu dana, nisam koristio tekuci...

@Chaos Is Me Da ponovim, bas retko koristim nase banke i kartice, ali da se raspitas po kom kursu konvertuju "evre" u funtu..

Link to comment
Share on other sites

Radi li neko nesto preko airbnb? Ne zelim da ga koristim vise, ne mogu da pristupim nalogu, a on je i dalje aktivan. Moze neki savjet.

Ne znam kako ne možeš da pristupiš nalogu. Ja sam 3 godine radio sa njima, samo sam u nalogu proglasio neaktivnim ponudu i prestao da popunjavam kalendar od zadnjeg datuma rada.

Moraš da budeš u svom nalogu. Ako si zaboravio šifru, piši im, povrati nalog...ja i dan danas mogu da pristupim svom nalogu iako ne radim 3 godine.

Sent from my SM-N950F using...

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, fancy said:


Ne znam kako ne možeš da pristupiš nalogu. Ja sam 3 godine radio sa njima, samo sam u nalogu proglasio neaktivnim ponudu i prestao da popunjavam kalendar od zadnjeg datuma rada.

Moraš da budeš u svom nalogu. Ako si zaboravio šifru, piši im, povrati nalog...ja i dan danas mogu da pristupim svom nalogu iako ne radim 3 godine.

Sent from my SM-N950F using...
 

Nisam htio da prihvatim nove uslove koristenja, a ne dozvoljava nijednoj opciji da pristupis dok to ne uradis. Potom su ljudi poceli da rezervisu bez mog odobrenja.

 

Ali uspio sam mejl zahtjevom da zatrazim deaktivaciju i odobrili su je.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...