Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

56 minutes ago, fancy said:

Ajde sad ceo vic, super ti tizer

 

Da skratim malo mrzi me da kucam ceo, a ti dodaj po potrebi:

 

Dobio narkoman papagaja od drugog narkomana za rođendan. Posle nekog vremena, skonta da mu neko krajcuje štek. Postavi kamere i skonta da mu papagaj krajcuje štek, navata papagaja i kaže mu: slušaj, budeš li mi još jednom pokrao štek počupaću ti svo perje JEL JASNO!!!!! Posle par dana ulazi narkoman na gajbu i provali kako papagaj leži u kavezu i sam sebi čupa perje, priđe kavezu, pogleda papagaja, a ovaj mu kaže: "Perje? Koji će mi qrac u životu perje!?"

 

🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tamburinjo said:

Na sajtu poste pise pri podizanju novca ponesite validan identifikacioni dokument i ja poneo vozacku i gospodja menadzer u posti kaze licna il pasos ne interesuje me i ode. 

 

Kako vozacka nije validan identifikacioni dokument u drzavnim ustanovama?

Verovatno zato što nema JMBG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tamburinjo said:

Na sajtu poste pise pri podizanju novca ponesite validan identifikacioni dokument i ja poneo vozacku i gospodja menadzer u posti kaze licna il pasos ne interesuje me i ode. 

 

Kako vozacka nije validan identifikacioni dokument u drzavnim ustanovama?

 

nije, nije ni u bankama...   ja sam zato (jedan od razloga) napustio Vojvodjansku banku, kad nisu hteli da mi prihvate pasoš kao validan dokument pa sam morao da napušavam direktora/menadžera filijale... gore na Lionu se sve to dešavalo.

A jednom sam imao isti problem kao i ti u Resavskoj u Unikreditu kao i ti, sa vozačkom... pa sam morao da zovem drugaricu koja je neki faktor u banci da moli za mene da mi daju neki dinar sa moga računa...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Tamburinjo said:

Na sajtu poste pise pri podizanju novca ponesite validan identifikacioni dokument i ja poneo vozacku i gospodja menadzer u posti kaze licna il pasos ne interesuje me i ode. 

 

Kako vozacka nije validan identifikacioni dokument u drzavnim ustanovama?

 

Nisi se setio da pokažeš sezonsku?

  • Like 5
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Arsenije Pesic said:

 

Nisi se setio da pokažeš sezonsku?

 

I da objasni Menadžerki koliko je puta ostao ispred hale sa tom istom sezonskom u ruci... al ima neka Marija što prodaje te sezonske i ja se svake godine vraćam kod nje na šalter u nadi da... al avaj... i eto gospodjo, sad sam pošao da ovaj novac koji podzžem, potrošim na isto ovo parče papira, na istom tom šalteru,  kod iste te Marije...


tenor.gif

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Bek said:

Nosenje licne karte je obavezno, makar isli da bacite smece. Tako da, kada ste se nasli u banci ili bilo gde bez licne, prekrsili ste zakon i jos se zalite.

 

Masis loptu ko Boaci sinoc.

 

Ovo je sad kao kad bi rekao ne placas infostan i ne mozes da odes kod lekara zbog toga. Samo ovo moje poredjenje ima vise smisla. 

 

Poenta je da na sajtu poste na stranici cesto postavljena pitanja na poslednjem mestu stoji obavestenje sta je od dokumenata potrebno za podizanje novca pri post expres uplati. Vazeci identifikacioni dokument i pokazivanje sms poruke od poste. 

I ja izvadim vozacku, ima moja ruzna slika, imam sms na telefonu i oni kazu ne moze. 

 

Ok nije problem ako vozacka nije identifikacioni dokument (ne mogu da nadjem podatak) samo ne mogu da verujem da u banci Sosiete prihvate i kazu ok sta treba a u drzavnoj ustanovi nece. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...