Jump to content
Vox92.net Forum
zoe Bg

Davis Cup & druga timska takmicenja

Recommended Posts

Mozda su Erber i Mai malo umorni nakon Londona, ne bih nas tako lako otpisao u dublu. Ne znam da li ce mozda "skloniti" Monfisa posle jucerasnjeg poraza, Novak bi njega verovatno dobio bez problema.

Ako prodjemo kao drugi verovatno igramo sa Spanijom, tako da treba napasti prvo mesto svim silama :classic_biggrin:

Krajinović rastavlja Congu. Do ovog gema, u 7 gemova na Filipov servis, Conga uzeo samo 2 poena. 

Zreb je potpuno kretenski, necemo znati s kim igramo dok se svi mecevi ne zavrse (pod uslovom da dobijemo, naravno).

Ako budemo prvi, igramo sa najboljim ili drugim najboljim drugoplasiranim (verovatno je Rusija u ta dva sigurno, ostalo je nemoguce proceniti), ako izgubimo verovatno upadamo u ta najbolja dva, i onda bi trebalo da igramo sa Spancima, posto ne mozemo (valjda) opet da igramo sa Francuzima.

Dobi Filip.

Ovo je sad obezbedjeno prvo mesto pa da cekamo protivnika.

Zanimljivo je sto svi ostali imaju 3-3 u dobijenim i izgubljenim mecevima, osim Rusa koji imaju 4-2 😄

Verovatno se gleda set kolicnik posle.

Argentina ima 8-6, Belgija 5-9, SAD 7-8, Kazakhstan ako bude porazen je trenutno na 5-6 u setovima, tako da ako izgube takodje nemaju sansu.

Ako Kazakhstan dobije Britance, oni mogu imati 9-7 (ako izgube ova dva meca sa po tacno 2-1), sto znaci da ako Britanci dobiju igramo protiv Argentine ili Rusije.

Svaka cast Filipu nisam ocekivao.
Bautisti je i majka umrla skoro pre mozda godinu dve, on je tek krenuo opet sa dobrim rezultatima ove sezone, ako dobro pamtim , od Dohe .

Pih...taman ćemo osvojit ovo, a ja neću moći ni da se radujem jer su napravili takmičenje negde na nivou kupa sajamskih gradova.

Pretpostavljam da Spanci ne mogu opet sa Rusima, sto znaci da cemo mi sa njima, a Spanci sa drugom najboljom selekcijom od drugoplasiranih. Mi smo danas bas potopili nade Francuza sa 4-2 u setovima, Monfis ih je ukopao onim porazom u utorak. Voleo bih da vidim Argentince u 1/4 finalu.

Ispali su Francuzi sigurno, oni su morali da nas dobiju da bi prosli, mislim da imaju 7-9, druga najgora drugoplasirana.

Znaci ako ne mogu Spanci i Rusi ponovo, mi smo protiv Rusa, oni protiv Argentinaca.

Ne znam da li nasi nesto pisu na temu, francuzi pisu da su se i Novak i Rafa, koji su po njima kljucne licnosti za DC, izjasnili da su za spajanje ovog DCa i ATP turnira, s tim sto se jos zalazu da se za to dobije septembarski termin  koji je prisvojio Feki za LC. Sad se po njima ocekuje obaranje ruku - ko je politicki jaci, smatra se da Feki drzi vise ljudi i para u saci

Edited by ciao

Ukinuti ATP Cup i pomeriti taj svetski kup na pocetak godine, tada su najsveziji, LC neka ostave na miru.

Kakav krindz od ovih na rts-u... Voditeljka rece da je Novak 2008. u Davis cup-u igrao protiv mladog Medvedeva hihihi I jos postavlja ovom muceniku takva glupa pitanja, da ni on ne zna sta da odgovori, neprijatno mu bas

Послато са Moto C Plus уз помоћ Тапатока

Novak i smečevi… na 15-0 maši čist smeč, a onda još izvrne ruku, pa mu čist servis viču aut... ne da nam se...