Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

Just now, e4_guy said:

Toliko znam, nego sam mislio kakav mu je background i odakle mu pare za televiziju. I kakva je veza sa udbom/kosom/db-om.

 

Nije to njegova TV..Otvaram temu medija..možda bi ovi postovi mogli da se splituju tamo..ima veze..pisaću..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, e4_guy said:

Toliko znam, nego sam mislio kakav mu je background i odakle mu pare za televiziju. I kakva je veza sa udbom/kosom/db-om.

Ajde ne zezaj da ne znas za MM, prototipa radnika slluzbe, povremeno novinara. 

Jedino Lazanski moze da se meri sa njim u tom prvom esalonu dugogodisnjih radnika( ne saradnika, radnika) sluzbe.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Džudi said:

 

Jeste...znam čiji je bio simpatizer i sa kim se družio...ali ovde je tema Kosovo..otvoriću temu Mediji pa ćemo detaljnije i o njemu i o ostalim novinarima i "novinarima"..i TV kućama.

 

On je bio "opoziciinar" jos 1987, ali po sluzbenoj duznosti :classic_biggrin:, kao momo kapor, brana crncevic i ostali opoziciJonari.

Link to comment
Share on other sites

Taj pojam "služba" koju koristite (većinom forumaši iz Srbije) ima tako neke nadnaravno/superhero/mistične moći i osobine.

Sjećam se sa starog foruma da su neki, posebno Shrodi, "službu" vidjeli u svakom forumašu 😄

 

--

Kad sam bio mlađi, družio sam se povremeno sa jednim partizanskim generalom - tipa kafa svakih mjesec dva, pa sam upoznao i neke pripadnike DB-a, većinom pomrli do sad.

Nikad nisam stekao utisak da ti ljudi raspolažu nekom moći, osim da te prijave da si "o'sov'o titu" ili ne daj bože veliča kralja.

 

Dakle, go quratz.

 

U Srbiji, "služba" je u ravni sa Iluminatima i Masonima, ako ne i moćnija.

 

Dajte bre jbt, manite me toga.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ZnajJova said:

Neobično.To je prilično nelagodno za osobu koja se etiketira,ako nije tačno.Zar za to ne bi trebali postojati dokazi...

Dobro zboris, probacu da nadjem Maricevu DB radnu knjizicu pa da okacim odje. Da mu ne bude nelagodno.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stondisha said:

 

Otac mu je bio pukovnik KOS

 

A KOS je isto "služba" ?

Mi imamo jednog koji je bio KOS oficir, Duško Tomić, advokat.

Uglavnom se raja sprda sa njim, pojavljuje se tu i tamo i kao nešto muti vodu ali ne ide mu baš najbolje.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

On 6/15/2019 at 11:36 AM, Stondisha said:
 
 
 
On 6/15/2019 at 11:36 AM, Stondisha said:

 Vesić želi da uništi Kalemegdan, Stara Planina u cev stavljena cela, vazduh u Srbiji ne može da se diše, naknade porodiljama smanjene domovi zdravlja i bolnice, mladi odoše...  jednom rečju ugasi se Srbija u dogledno vreme...  "mi" raspravljamo o položaju srpske nacionalne manjine u Hrvatskoj...

 

 

Edit:

 

 

A ista ta Hrvatska se polako gasi kao i Srbija jer mladim ljudima je pun qrac veliko hrvata, lovaca na srbo-ćetnike, jugo-komuniste i ostale apstraktne kategorije, dok njihovi vršnjaci širom razvijenog sveta žive život punim plučima.

1. Seti se ovih rečenica kada raspravljaš o reprezentaciji ili na bilo koju drugu temu. Kako beše ono Hilandar gori a vi me pitate za trafike. 

2. Imam u HRV rodbinu i prijatelje (svih fela), meni je normalno da budem zainteresovan za njih.

3. Sve je povezano. Nije slučajno da se ova nacionalistička busanja širom ''regiona'' dešavaju sinhronizovano od strane ''najboljih neprijatelja'' dok oni završavaju različite poslove. Svi ti problemi moraju u paketu da se rešavaju na celom prostoru inače će se stalno vraćati.

 

6 hours ago, zoran59 said:

Dakle, sta ce nama drzava i granice? Drzava mi treba samo kao administracija, sluzba koja organizuje pravljenje puteva i ostale infrastrukture. Granice su samo mesta gde gubim vreme na papirologiju. Cim manje ih ima, tim bolje.

Cela SAD se slaže s tobom i otvara granice... ili ipak ne. 

 

'Beš ga, ostale stvari odoše na drugu temu... Možda je i bolje.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Denis Jasharevic said:

 

Bivsi urednik Duge, novinar, kao i svaka licnost koja je znacila nesto u Srbiji - saradnik Sluzbe ….. jos od fakultetskih dana, a ta sluzba nikada ne prestaje, nema penzionisanja. Ono sto je u Bosni recimo Emir Kusturica.

 

...nije nemanja vise ubosni...eto ga sad u "centrali"...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, e4_guy said:

Taj pojam "služba" koju koristite (većinom forumaši iz Srbije) ima tako neke nadnaravno/superhero/mistične moći i osobine.

Sjećam se sa starog foruma da su neki, posebno Shrodi, "službu" vidjeli u svakom forumašu 😄

 

--

Kad sam bio mlađi, družio sam se povremeno sa jednim partizanskim generalom - tipa kafa svakih mjesec dva, pa sam upoznao i neke pripadnike DB-a, većinom pomrli do sad.

Nikad nisam stekao utisak da ti ljudi raspolažu nekom moći, osim da te prijave da si "o'sov'o titu" ili ne daj bože veliča kralja.

 

Dakle, go quratz.

 

U Srbiji, "služba" je u ravni sa Iluminatima i Masonima, ako ne i moćnija.

 

Dajte bre jbt, manite me toga.

 

Ne znam o kakvim "nadnaravno/misticnim/superhero mocima i osobinama" pricas kada ih niko nikada nije ni spomenuo. Pravo da te ubiju/ucene/unaprede/uniste nije nikakva misticna sposobnost vec zlikovacka realnost.

 

Nemam pojma kako je to bilo u Bosni, niti me interesuje, mada cenim da je bilo i mnogo gore, ali zajebavanje sa postojanjem te kriminalne organizovane organizacije u Srbiji bi na nekom "mom forumu" bilo za trajni ban ……. iz prostog razloga sto je celokupno rukovodstvo srpskog i beogradskog DB i izvrsioci gnusnih zlocina danas u zatvoru, osudjeni uglavnom na 20-40 godisnje kazne, od sefa stanisica, preko beogradskog sefa markovica, radonjica do izvrsilaca kuraka i ostalih berceka. Podsetio bih na neka imena, Stambolic, Curuvija, Draskovic, Vujasinovic, ovaj Ivanovic mi takodje lici na taj rad ……. dug je spisak.

 

Ako tome dodas i ubice Zorana Djindjica ……… ovo je potpuno u istoj ravni kao sprdanje sa zlocinima mladica i karadzica.

 

Ne pozivam na ban, samo bih te zamolio da se kontrolises, ako nesto ne znas to nije razlog da se sprdas sa sudskim presudama i zrtvama ovih okorelih ubica, a moderacija bi trebalo da obrise tvoj post.

Edited by Denis Jasharevic
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Denis Jasharevic said:

……. iz prostog razloga sto je celokupno rukovodstvo srpskog i beogradskog DB i izvrsioci gnusnih zlocina danas u zatvoru, osudjeni uglavnom na 20-40 godisnje kazne,

 

Sve si rekao.

 

Naravno da znam za šta su sve osuđivani i šta su radili, ali isto tako se zna da su u bajbokani, još od ubistva Đinđića i Sablje.

 

Šta je "služba" danas ? BIA ? 

Eto na primjeru tog Marića, koji tako sjedi i cereka se, dovodi kojekakve mediokritete da nešto pričaju - ko to uopšte prati i zašto je to bitno ?

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, e4_guy said:

 

Sve si rekao.

 

Naravno da znam za šta su sve osuđivani i šta su radili, ali isto tako se zna da su u bajbokani, još od ubistva Đinđića i Sablje.

 

Šta je "služba" danas ? BIA ? 

 

 

Haha …….. a zamenili su ih …… zamenici :classic_biggrin:

 

Postoji jedan nacin kako da se resi taj problem, a to je da se to raspusti/ objekti buldozerima sruse/ zaravne, sve penzionise i dovedu ljudi koji sa njom nisu nikada imali nikakve veze, sto je prilicno teska misija, ima zainteresovanih da pomognu, obuce i obezbede kontinuitet u prelaznom period, zna se opet i ko su :s_d:, samo sto nema politicke opcije da na to pristane, odnosno uklonjena je odmah cim je iskazala tu intenciju :classic_ninja: 2003. A do tada …. laku noc Srbijo.

 

Maric je uvek imao luksuz da "prica neke stvari", pa i da napada milosevica u isto vreme dok njegova crvena vestica ima kolumnu u maricevim novinama. Zasto je to sada doslo na red da se kaze, to vec ne bih znao, ali to nije nista novo, to se zna vec sada decenijama, a ne godinama i traje otkad je odbijao da primi americkog ambasadora Zimmermana u Beogradu 6 meseci, sto nisu radili ni Sadam, ni Gadafi, pa ni danas Kim DzongUn.

Edited by Denis Jasharevic
Link to comment
Share on other sites

Ček jbg, 20 godina se "pravi država" i "približava evropi" a nije se stiglo lustrirati ubice i kriminalce iz jednog tako osjetljivog i važnog sektora ?

 

Postoji li neko ime, neki Broj 1, koji vuče konce i upravlja "službom", jer ja konstantno pokušavam tu mističnu službu personalizovati i povezati sa nekom osobom, nije moguće da je služba neka AI u cloudu :)


Saradnik službe, služba, ma služba sve vidi i čuje, itd itd - ko je bre boss, ako je sve tako kao što ti tvrdiš ?

Link to comment
Share on other sites

  • fancy changed the title to Kosovo, priznati ili ne?
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...