Jump to content

Šta kupiti od tehnike?


Recommended Posts

[mention=1063]Klotzen[/mention]
 
Ni ja ne bih rekao da takvi mogu da se nazovu legalnim i mislim da je bolje zaobići ih. Samo sam pojasnio na šta je čovek verovatno mislio pod "original licenca od 2500din"
 
Ako hoćeš baš legalan lepo platiš punu cenu, u suprotnom aktivatori rade posao...
Nisam siguran da li je legalno, ali licenca je originalna i registrujes se na microsoft sajtu. Poenta je sto nije krekovana verzija, vec je prodavac na neki nacin nabavio oficijalne kljuceve. Nisam stvarno ulazio u core business i koja je caka sa nabavkom, ali verujem da moze relativno lako da se nadje na netu.

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Klotzen said:

Pa radi i meni sve na piratskoj verziji.

 

Da, ali na piratskoj verziji, prilikom aktiviranja, se disabluje jedan KB updejt , koji onemogucava windowsu da vidi da je piratska verzija. Kod ovog sa kupljenim klucem, se nista ne blokira, sve radi normalno.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Klotzen said:

Pa to ništa nije legalno. To ti je isto kao i piratska verzija. Jedina razlika je da ako baš imaš sreće da dobiješ ključ od nekog ko je dobio recimo 100 ključeva iskoristio 60 pa odlučio da proda 40. 

 

Kao neko ko kupuje 400 licenci svake godine, tvrdim ti da ovo ne postoji :D

 

Naročito zato što uglavnom firme dobijaju jedinstvene ključeve za sve računare, tako da je nemoguće razdvojiti.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

da, prvi dan njihovog"preordera" koji je zapravo prevara kupaca, posto nemaju nikakve preorder kolicine

ono sto dobiju kao retail na launch day(verovatno par komada) ce podeliti izmedju sebe i to je to

da sam znao koliko su neozbiljni mogao sam da nadjem na drugoj strani u ova 2 meseca

Edited by Takeshi_Kovacs
Link to comment
Share on other sites

da, prvi dan njihovog"preordera" koji je zapravo prevara kupaca, posto nemaju nikakve preorder kolicine
ono sto dobiju kao retail na launch day(verovatno par komada) ce podeliti izmedju sebe i to je to
da sam znao koliko su neozbiljni mogao sam da nadjem na drugoj strani u ova 2 meseca
Jesi im uplatio neki avans?
Link to comment
Share on other sites

Just now, Luchifer89 said:
1 minute ago, Takeshi_Kovacs said:
da, prvi dan njihovog"preordera" koji je zapravo prevara kupaca, posto nemaju nikakve preorder kolicine
ono sto dobiju kao retail na launch day(verovatno par komada) ce podeliti izmedju sebe i to je to
da sam znao koliko su neozbiljni mogao sam da nadjem na drugoj strani u ova 2 meseca

Jesi im uplatio neki avans?

nisam, prvi dan(19.sept) su primili porudzbinu i poslali mi potvrdu sa pricom da ce se javiti kad budu tacno znali koje preorder kolicine dobijaju

ocekivao sam da tada i platim

kod drugih, ozbiljnih firmi, je tako i bilo, i njihovi preorder kupci su kontaktirani odavno

ovi indijanci i danas ne znaju sta ce dobiti na launch day, i da li ce uopste bilo sta dobiti

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
17 minutes ago, realno *w said:

Koliki TV kupiti?

 

Dnevna soba mi je 20 kvadrata, razmišljam između 50" i 58" , s tim što naglašavam da volim veći ekran. Pokušao sam malo odokativno, deluje mi da je 50" ok, ali se iskreno bojim da ne kupim, pa da se pokajem.

 

Neka iskustva?

Lepo ti je rekao prethodni, televizor nikad nije veliki, i naviknes se za dan bukvalno. Kupi sto veci.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Koliki TV kupiti?
 
Dnevna soba mi je 20 kvadrata, razmišljam između 50" i 58" , s tim što naglašavam da volim veći ekran. Pokušao sam malo odokativno, deluje mi da je 50" ok, ali se iskreno bojim da ne kupim, pa da se pokajem.
 
Neka iskustva?
Koliko imaš od garniture do TVa?
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Luchifer89 said:
18 hours ago, realno *w said:
Koliki TV kupiti?
 
Dnevna soba mi je 20 kvadrata, razmišljam između 50" i 58" , s tim što naglašavam da volim veći ekran. Pokušao sam malo odokativno, deluje mi da je 50" ok, ali se iskreno bojim da ne kupim, pa da se pokajem.
 
Neka iskustva?

Koliko imaš od garniture do TVa?

 

Ugaona garnitura, jedan deo je recimo 4 metra do TVa.

Drugi deo je recimo od 3,5 do 1,8 metara od TVa.

I fotelja recimo 2 metra.

 

 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

ja sam skoro uzeo 65"

kad je istovario ispred kuce, rekoh jbt ovo je ogromno zajebao sam se

medjutim kutija je dodavala dosta na utisku, kad sam ga postavio na policu navikao se u roku od odmah

sad kad gledam, pasovao bi mi i 75":)

Uzeli smo 80", kad smo ga postavili na zid uzeo trecinu zida. Sad ne mozemo da gledamo nigde drugde. Mislim se da uzmem platno gde cu moci da projektujem na oko 120" sliku. 🙂

Bigger the better!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Ugaona garnitura, jedan deo je recimo 4 metra do TVa.
Drugi deo je recimo od 3,5 do 1,8 metara od TVa.
I fotelja recimo 2 metra.
 
 
Meni u dnevnoj na 5m udaljenosti postavljen 55".
U dečijoj gde je xbox stoji na nekih 2.5m postavljen Tv od 47".
U dnevnoj savršeno, u dečijoj preblizu.
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Šta kupiti od tehnike?

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...