Jump to content

NHL


Kolbas

Recommended Posts

Na moju žalost Columbus dobio...megadramatična završnica, moglo je da ode na bilo koju stranu, ali je izuzetno glup tripping prekršaj iskusnog Bergerona dao Jaknama power play i ode serija na 1-1...Dallas mi treba da se moj playoff bracket održi u životu, tako da se nadam da će da kapitalizuju ovu pobedu i na domaćem ledu

Link to comment
Share on other sites

Ja sve suprotno. 😄 Nekako najvise naginjem ka Sharksima. Ajlandersi i Sharksi bi za mene bilo najpozeljnije finale. Bio bih zadovoljan samo da Boston ne osvoji.

Deluje mi da je ovo nikad izjednaceniji PO, a i ove dve serije od sinoc govore u tome prilog. Bice opasno peglanje.

Link to comment
Share on other sites

Sad kad su ispali Jetsi, ja nemam bas za koga da navijam, bilo bi epic da neko od wc timova uzme (po mogucnosti ovi sto nikada ranije nisu osvojili), dok sa druge strane Sharksi se cine kao najozbiljniji favoriti u ovom momentu, a mozda to i jesu, sad kad su eliminisani i prethodni finalisti, i 1st seeds, plus Winnipeg&Nashville. Evo Hurricanesi se vracaju iz Brooklyna sa obe dobijene, Islandersima ce itekako da bude frka u NC. U SJ upravo pocela G2, ova serija je za sada najbolja za gledanje u drugoj rundi.

Link to comment
Share on other sites

Bah, nisam stigao da odgledam Ostrvljane i Uragane, moram priznati da nisam očekivao da će baš obe da dobiju u gostima, vidim da se Mrazek povredio, ako je ozbiljno to će biti vrlo interesantan moment. Ovaj PO  za sada pobija sve teorije "stručnjaka", a ja sam se sprdao sa kolegom koji je stavio Columbus i Carolinu za finale istoka

Link to comment
Share on other sites

Colorado izjednacio na 1:1, (4:3 score), G3 je Tuesday night u Denveru (20:00h, 04:00h po nasem), momentum bi trebalo da je na strani Avsa sad, odlicni su bili u odbrani danas.

 

 

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

Glup poraz Dallasa, jeftino primljeni golovi, a ovi moji Saskatchewanci Bozak, a posebno Schwartz nastavljaju sa clutch performansima...Dallas mnogo bolji u faceoff-ovima, ali nije im to pomoglo da bolje kontrolišu igru od St Louisa

Edited by Kolbas
Link to comment
Share on other sites

Nije pomogao sveopšti juriš u poslednjoj trećini, Bobrovski nas je oladio fenomenalnim odbranama, doduše u dva navrata pomogao je metalni okvir gola...sramotno postavljena odbrana kod drugog power play gola Columbusa...Izgledalo je kao opsada Staljingrada...Rask prepušten granatiranju, dok njegovi saigrači posmatraju kako se Jakne pikaju i gruvaju...ništa kretanje i zatvaranje uglova za šutiranje, ništa sweep check...

Link to comment
Share on other sites

Meni se mnogo svidja atmosfera koju prave navijaci Ajlandersa na Long Ajlandu, ali sad su ove dve protiv Karoline igrali u Bruklinu i osetila se razlika. Tesko ce se izvuci, sad im je biti ili ne biti utakmica. Boston mora do pobede u cetvrtoj, guste sve 3 utakmice, sitnica tu moze da odluci.

 

Karolina - Kolumbus nocna mora finala Istoka za TV i ligu. Voleo bih da vidim Ajlanderse (ali da igraju na Long Ajlandu) protiv Bruinsa, ali tesko ce doci do tog meca. Na Zapadu ocekujem Sarkse u finalu protiv Sent Luisa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milutinov Tata said:

Karolina - Kolumbus nocna mora finala Istoka za TV i ligu. Voleo bih da vidim Ajlanderse (ali da igraju na Long Ajlandu) protiv Bruinsa, ali tesko ce doci do tog meca. Na Zapadu ocekujem Sarkse u finalu protiv Sent Luisa.

Komercijalno gledano, medijski bi bilo zanimljivo i finale Sharksa i Jacketsa. S jedne strane SJ sa stigmom večitih chockera u PO-u i veliki Joe Thornton, već sada legenda, ali bez osvojenog Stanley-a, a sa druge, Tortorella, mnogo dobar trener, ali bez mnogo filtera kad daje izjave. Ako se ovo hipotetičko finale zaista desi (realno teško, ali ne i nemoguće), mediji će odmah da potegnu ono prepucavanje između Joa i Johna

 

Link to comment
Share on other sites

We are back in business. Još jedna u nizu neizvesnih. Overall Boston bolji, ali opet taj Bobrovski i velike prilike Jacketsa sa igračem manje su učinile da smo ih slomili tek pred kraj. Apsolutno je nemoguće predvideti ishod ove serije. Mi imamo kontrolu poseda i iskustvo, ali Columbus ima Boba i brži su od nas...a i Avsi su nadomak 2 - 2 u seriji

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...