Jump to content

VN Japana 2019. (11. oktobar - 13. oktobar)


Borko

Recommended Posts

Pre svega, cestitke Mercedesu na tituli. Moz’ se brecamo mi do sutra, jos mora da se zapne. Odlicna sezona i zasluzeno.

Nisam gledao prvih 45 min pa ne znam sta je su oni nasi nesrecnici zabrljali na startu, ali druga polovina trka mi kazuje da smo opet strategijski bili “brilijantni”. Vetel majstorski odradio posao na kraju, iako na sporijim gumama a Luis na novom softu. Mislio sam da ce ga preskociti, ali nas je staza izvukla jer na kraju start-cilj pravca nema toliko mesta za neki “banzai” potez.

Ali gorak ukus posle 1-2 na startu i posle toga......nista.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@Dzoni_mFetel na startu krenuo pre nego sto su se ugasila svetla, pa se onda ukopao u mestu da ga ne bi kaznili, Botas se probio na prvo mesto jos pre prve krivine jer je i Lekler lose startovao, njega je cak i Ferstapen skoro prestigao pa ga je Lekler zveknuo, Ferstapen zavrsio u sljunku, Lekler ostao na trecem ali je u 3. morao u boks zbog ostecenja i sada je pod istragom. Otprilike 4. pobeda koju Ferari poklanja ove sezone.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Kojom magijom je Perez klasifikovan kao deveti? On je poceo krug kao deveti, izleteo u prvoj krivini, prosli su ga svi ovi koji su na kraju klasifikovani u istom krugu kao i on, te bi trebalo da15-ti?

 

Mercedes bez potrebe poklonio Vettelu, tj Ferariju drugo mesto, zaista ne znam sto im je to trebalo. Usput su kostali i Botasa najbrzeg kruga, totalno nepotrebno 😞

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Borko said:

@Dzoni_mFetel na startu krenuo pre nego sto su se ugasila svetla, pa se onda ukopao u mestu da ga ne bi kaznili, Botas se probio na prvo mesto jos pre prve krivine jer je i Lekler lose startovao, njega je cak i Ferstapen skoro prestigao pa ga je Lekler zveknuo, Ferstapen zavrsio u sljunku, Lekler ostao na trecem ali je u 3. morao u boks zbog ostecenja i sada je pod istragom. Otprilike 4. pobeda koju Ferari poklanja ove sezone.

 

Neko je imao identicnu gresku na prosloj ili pretprosloj trci, mozda Kimi, i popio je kaznu, jer su pravila jasna, bilo kakvo kretanje pre gasenja svetla je kazna, nebitno da li si time ostvario prednost ili ne.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...