Jump to content

MLB


Darth Steva

Recommended Posts

 

2 hours ago, threepwood said:

Tacno ako bude Dodgers - Astros finale ponovice se 2018. i Warriorsi protiv Cavsa kad je covek jedino mogao da navija da se poubijaju medjusobno

2017 je bilo Astros-Dodgers finale, ako na to misliš. Možda ti je bio sličan sentiment i naredne godine doduše kad su LAD izgubili od Red Soxa

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Marko said:

 

2017 je bilo Astros-Dodgers finale, ako na to misliš. Možda ti je bio sličan sentiment i naredne godine doduše kad su LAD izgubili od Red Soxa

Ma povlacim paralelu sa NBA finals, te godine da su me pitali nisu mogli 2 odvratnije ekipe da stave u finale. Isti slucaj bi bio i ove sezone u MLB ako bude Astros-Dodgers finale. A mirise sve na to...

Link to comment
Share on other sites

Заспао сам након 7.ининга. 

 

Напад непримјетан, изгледа су Сокси испуцали све у 2. и 3. мечу. Штета, Сејл је требао бити превага да се напад појавио, али су и њега прочитали кад се истрошио. Много више бацања кроз првих 6 измјена је имао од Валдеза који је био савршен, послије је отишла маст у пропаст. 

 

Брејвси повели 3:1, било би фино да они оду до краја, ако већ Сокси не могу. 

Link to comment
Share on other sites

Bravesi u finalu. U utorak kreće World Series u Houstonu. Dodgersi umorni i slabi: Neko bi rekao da sa onakvim rosterom svaki poraz manje više nema smisla, i da bi trebali da budu svoj na svome, i posle skraćene i psole pune regularne sezone. Već vidim da se politizira i priča o low ratings jer se finale pobogu igra u TX i GA (I to u godini kad su zbog onog zakona o glasanju, pomerili All Star iz Atlante u Denver). Oh well...

 

 

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

Nakon onog ispusenog SB, navijacu da se zitelji iz Atlante raduju i da dobiju kompenzaciju za izgubljeni SB. 

 

Ljustn mi nije nesto preterano omrazen tim, kao laiku drago mi je sto su timovi iz velikih(i uspesnih) trzista ispali. Lepota americkog sporta kada i ''mali'' dodju na red da se bore za titulu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...