Jump to content

MLB


Darth Steva

Recommended Posts

Meni je tema pala na pamet ali kontam nikog ne zanima. 

Ovo sto kazes, ok razumem, ali mi nije jasno, kad vec pominjes sinoc, da ti je choke Kershawa veci utisak nego indignity koji se dogodio u Atlanti 

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

Pa kao STL fan to je bilo skroz ocekivano 💁🏻‍♂️😄

 

Kershaw je legenda ali u isto vreme i njegovi postseason chokeovi postaju legendarni. Ne znam sta bih rekao za ono sinoc, samo 6 pitcheva i back2back HR-ovi kada je trebalo da zatvori mec odvede ekipu u NLCS. Inace, stvarno mi je i krivo da takav igrac nema WS ali ocigledno da ne ide.

Link to comment
Share on other sites

Astrosi u G5 rutinirali Rayse sinoc, prvi mec protiv NYY je u subotu, nesto posle 19h po lokalnom (CT). Yankeesi favoriti u ovoj seriji, i po prikazanom do sada u playoffu i ulaze odmorniji u seriju. U St Louisu nocas prvi mec izmedju Cardinalsa i Nationalsa, ako ista znace tolika predvidanja na netu, Washington je underdog na Busch stadionu, vec u subotu popodne G2.

Link to comment
Share on other sites

Washington sweepovao St Louis, gotovo je bilo nakon 7:0 u prvom. Cardinalsi u gostima jos gori u ovoj seriji nego kod kuce. Nationalsi jednu seriju daleko od titule, ovo je jedan od onih playoffa, da mi je neko rekao... Mislim da sam pre nekoliko meseci cenio da nece ni do wild carda, a ne nesto vise, a gle sad ovo. Astrosi poveli sa 2:1 u Bronxu, Gerrit Cole u The Unhittable modu, Yankeesi ce morati da izjednace ovo ako se nadaju prolasku u World Series. 

 

 

 

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

Astrosi dobili i treci mec na Nationals Parku, serija se vraca u Houston gde ce biti izraziti favoriti da zavrse posao u utorak. Ne znam da li Martinez moze da izvuce jos nesto iz ekipe za G6, valjda ce im se Scherzer vratiti  

 

 

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

Nationalsi osvojili World Series, Strasburg MVP. Ovo je prva titula u istoriji fransize iz Washingtona. Prvi put u finalu da nijednom domacin nije pobedio, (i ne samo to, nego u istoriji najvecih pro sportskih liga, se nije ranije desilo da u svih 7 meceva pobedi gost). Ja nisam Natsima davao previse sanse nakon sto je Houston dobio sve tri u DC-u, ali su odigrali neverovatno protiv favorizovanih Astrosa. Vec se prica da Gerrit Cole nece ostati u Houstonu naredne sezone, i da ne mogu da ga uklope za narednu sezonu zbog luxury tax. Tako da ce verovatno najbolji pitcher napustiti Astrose posle dve sezone, naravno najpre preferira da se vrati kuci u SoCal, najidealniji fit bi mu bili Angelsi kojima treba pitching, nisu iskljuceni ni neki drugi timovi.

 

 

Edited by Marko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...