Jump to content

Vesti


Borko

Recommended Posts

 

Que?

NIje mi uspeo upload.

d3ad3f7b0ba75b21827462fb24747c1d.jpg

 

Srusili su kucu. Ode najpoznatija krivina u istoriju. Sada ce to biti asfaltirani proplanak a staza ce biti obelezena belom linijom. I onda ce punim gasom bez mozga uz brdo pa ko ga hebe, biram putanju koja mi se svidja van staze, ko sisa belu liniju. Ako bude dovoljan broj njih koji biraju pomerice crtu. Jesu se greske ovde placale glavom, ali se zato znalo da nema zajebancije. Sad ce je biti.

 

Nekada smo gledali hrabre ljude za tim volanom. Znali su da stavljaju glavu u torbu. Sada gledaju koliko ce dobro da izgledaju na Instagram fotkama i da li mogu staviti #savetheenviroment u opis.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa vec je odavno pretvorena u parking a to je nije ucinilo bezbednijom, naprotiv, sada se tuda vozi mrze nego kad je bio sljunak a dodatni je problem sto je vozaci seku jer znaju da imaju asfalt okolo i to onda pravi svakojake nevolje.

 

Da parafraziram staru izreku - put u pakao je asfaltiran najboljim namerama...

Link to comment
Share on other sites

Nije problem sto su je napravili brzom. Problem je sto sada nece postojati. To sto je opasnija (a uvek je bila i diskutabilno je da li je sada opasnija ili ranije) je manji problem. Jer vozaci moraju da znaju da postoji opasnost i nema zajebancije tu.

 

Ako je potpuno obrisu, onda vise nije vazno. Staza postaje jos jedan Tilkedrom. Nije samo ova krivina. Ceo spust od Bruxelles pripremaju za izmenu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro nije nuzno lose ako imamo vise trka u Americi (mada ja bih preferirai povratak u Argentinu recimo, ako vec treba da bude u tim vremenskim zonama), Amerikanci imaju trkackog "slifa" i umeju da sloze trkacku stazu. Radije cu da se tu dodaju nove trke nego po bliskoistocnim despotijama - stvarno nam ne trebaju i Bahrein i Abudabi i Saudijska Arabija i Katar, maksimum dve u tom regionu je sasvim dovoljno.

 

Vise mi smeta zajebancija sa formatima trkackog vikenda nego dodavanje trka u S. Americi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/16/2021 at 7:12 AM, Dzoni_m said:

Srusili su kucu. Ode najpoznatija krivina u istoriju. Sada ce to biti asfaltirani proplanak a staza ce biti obelezena belom linijom. I onda ce punim gasom bez mozga uz brdo pa ko ga hebe, biram putanju koja mi se svidja van staze, ko sisa belu liniju. Ako bude dovoljan broj njih koji biraju pomerice crtu. Jesu se greske ovde placale glavom, ali se zato znalo da nema zajebancije. Sad ce je biti.

 

Nekada smo gledali hrabre ljude za tim volanom. Znali su da stavljaju glavu u torbu. Sada gledaju koliko ce dobro da izgledaju na Instagram fotkama i da li mogu staviti #savetheenviroment u opis.

 

Evo detaljnije sta se dogadja na Spa, grade tribinu umesto kuce:

 

 

Navodno hoce da skinu asfalt i vrate sljunak pored staze kroz Oruz/Radijon.

Link to comment
Share on other sites

https://www.formula1.com/en/latest/article.new-global-fan-survey-reveals-f1s-most-popular-team-and-driver.2evqTWEPsWYeBlw9vmSyBs.html

 

Quote

McLaren have risen to the top of the pile when fans were asked to name their favourite team with 29.5% of the vote, ahead of Red Bull (19.8%), with Ferrari (17.9%) dropping from first to third and Mercedes (11.9%) down to fourth. Aston Martin have doubled their support since rebranding from Force India.

 

On the driver front, Max Verstappen came out on top with 14.4% of the vote. The Dutch audience hasn’t appeared decisive here, with a strong following internationally – especially in USA and Japan. Lando Norris was second with 13.7% but was the highest ranked among the female audience and number one in all age groups under 24. Lewis Hamilton was number one in the UK and all the 35 and over age groups and second in the US but ranked third overall.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa rekao je da ih kolektivno sve zabole q za misljenje fanova jer to su svakako "zagrizeni" koji ce pratiti F1 i tanjir govana da im serviraju, i da zato rukovodeci u F1 nameravaju da guraju jos jace i jos bolje sa sprintovima i da ih promovisu u paralelni sampionat cak, a ubacice i obrnute gridove i slicne pizdarije. Naskar ce uskoro postati pojam trkackog purizma u odnosu na vrli novi svet F1.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Radoye said:

Pa rekao je da ih kolektivno sve zabole q za misljenje fanova jer to su svakako "zagrizeni" koji ce pratiti F1 i tanjir govana da im serviraju, i da zato rukovodeci u F1 nameravaju da guraju jos jace i jos bolje sa sprintovima i da ih promovisu u paralelni sampionat cak, a ubacice i obrnute gridove i slicne pizdarije. Naskar ce uskoro postati pojam trkackog purizma u odnosu na vrli novi svet F1.

 

 

Pazi, kako sad stvari stoje, sve me manje briga za F1. Ranije sam sve planirao da bih gledao trku i kvalifikacije. Sad mi je baš sve jedno. Ako Useru još nešto, laganeze prestajem da gledam. Ljudska glupost i gramzivost su neograničene.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Maharaja said:

Objektivno gledano, ove godine imamo epsku borbu za šampionsku titulu

 

To je cinjenica, ovo bi po svim parametrima trebalo da bude sezona za pamcenje ali FIA i FOM se svojski trude da to zaseru trapavim odlukama i uvodjenjem svakakvih novotarija s ciljem da "zacine sou" koji se nicim ne mora zacinjavati jer je sam po sebi vec klasik. Prvo se gledalo Mercedesu kroz prste za direktno izbacivanje konkurenata za titulu sa staze da bi se smanjila razlika u sampionatu a onda se kompenzovalo poklanjajuci RBR "pobedu" i polovicne bodove nakon dva kruga iza SC u Spa i sve je tako odradjeno da ostavlja ukus manipulacije rezultatima. Plus cackanje oko formata vikenda (zbog cega pojedine trke vrede vise bodova od ostalih? sta ih cini "posebnim"?) i kao posledica toga ljudi koji su zaposleni vise ne mogu da prate kvalifikacije - one prave, sto se sad voze petkom. I onda kada na to budu univerzalno negativne reakcije Bron nam kaze da misljenje "zagrizenih fanova" nije bitno zato sto se sponzorima i ostalim korporativnim zainteresovanim stranama ovo svidja i da ce zato jos vise i jos jace da guraju na tu stranu. Bukvalno te zacikuju da ugasis TV i prestanes da pratis.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...