Jump to content

Predstavljanje


McLeod

Recommended Posts

On 5/13/2019 at 7:52 PM, srbija do tokija said:

Nalog "srbija do tokija" je u stvari Yoyogi. Mislim da sam imao bar 8,000 postova na starom Forumu pre nego što sam ga napustio 2012.

 

Pozdrav mrd-u koji me je prepoznao.

 

A neko se registrovao kao "Yoyogi". To nisam ja.

Vidim da se vracaju polako stari likovi sa b92... bas fino. Inace yoyogi bas sam voleo da citam tvoje putesestvije od pre par godina. 

Edited by Baltazar
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pozdrav drugari, pomislih da sam banovan tamo hteo da bacim koji komentar na RG temi i sada sam tek shvatio da ste napravili novi forum, pa eto da se javim.

 

Srećno sa radom!

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sin starog forumaša odavde, @Darby O'Gill, da nastavim porodičnu tradiciju...

 

User Darby sam ja i kreirao na B92 forumu (po omiljenom filmu i liku kad sam bio klinac), kao i na još nekoliko drugih koje koristim, ali je ćale uzeo šifru "da vidi šta se piše" pa ostao da piše i on. Od tada sam ja samo čitao, a on i čitao i pisao.

 

Matori više neće pisati na ovom forumu, a ja neću da kvarim njegovu zaostavštinu ovde, pa sam otvorio novi nalog.

  • Like 28
Link to comment
Share on other sites

On 7/19/2019 at 12:27 AM, Stiletto said:

Sin starog forumaša odavde, @Darby O'Gill, da nastavim porodičnu tradiciju...

 

User Darby sam ja i kreirao na B92 forumu (po omiljenom filmu i liku kad sam bio klinac), kao i na još nekoliko drugih koje koristim, ali je ćale uzeo šifru "da vidi šta se piše" pa ostao da piše i on. Od tada sam ja samo čitao, a on i čitao i pisao.

 

Matori više neće pisati na ovom forumu, a ja neću da kvarim njegovu zaostavštinu ovde, pa sam otvorio novi nalog.

Je l te zajebao cale po pitanju navijacke pripadnosti?
:) 🙂

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Stiletto said:

Not bloody likely 😎

 

Da li moze da se zna zasto ti cale nece vise pisati na ovom forumu? 

 

Velika steta, bio je zaista kvalitetan forumas, veliki nedostatak za forum. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, A sad said:

 

Da li moze da se zna zasto ti cale nece vise pisati na ovom forumu? 

 

 

1 hour ago, Kronostime said:

Ne drzi nas u neizvesnosti - gde je deda?:77:

Matori je, hvala Bogu, živ, ali nije zdrav. Više ne vidi. Zahvaljuje na lepim rečima, sve vas pozdravlja ali ne želi da opterećuje druge da mu čitaju i prepričavaju šta se piše po Forumu pa da kucaju odgovore umesto njega.

  • Like 9
  • Tuzno 8
Link to comment
Share on other sites

Na starom forumu isto Donko Darkovski, bio sam u zatvoru pa nisam mogao da se registrujem odmah.

Često mi se to dešava, pa ako me nestane na duži period da se ne sekirate, znate gdje sam. :kece:



Nije nikakav kriminal, nego uvijek zamjena identiteta.

Volim sve što vole mladi, osim sporta i sexa.

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Pa ti ocigledno nisi bio na starom forumu.. 
2 plavuse u sobi?
Kao neki vic da pocinje...
 

34 minutes ago, Donko Darkovski said:

Ko je "Delgado" ?

 

Inače, nikako da shvatim zbog čega se zatvor povezuje sa gay sexom, npr ja sam zadnji put bio u sobi sa neke dve plavuše. Bile su  malo prehlađene pa im je bio neobično dubok glas, inače dobre ribe.:kece:

 

Link to comment
Share on other sites

On 7/24/2019 at 1:41 AM, Donko Darkovski said:

Na starom forumu isto Donko Darkovski, bio sam u zatvoru pa nisam mogao da se registrujem odmah.

Često mi se to dešava, pa ako me nestane na duži period da se ne sekirate, znate gdje sam. :kece:

 

  Reveal hidden contents

 

 


Nije nikakav kriminal, nego uvijek zamjena identiteta.
 

 

 

 

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
1 hour ago, Jonnhy Clash said:

Druže Mensur, dobrodošli na forum i srećno pisanje uprkos negodovanju nekoliko nestručnih forumaša! 

 

Hvala jarane beogradski, ziv bio.

Menso se trenutno bori sa zdravljem, a ni bez lopte ne moze.

A nestrucnim ne zelim nikoga da nazivam. Koliko sam licno strucno odgojen, ne znam, nije na meni da sudim. Samo ce rec da sam ponosan na moje djecake koji su zavrsavali i u fudbalskim klubovima kao sto su Roma, Sampdorija, Mancester Siti, Volfzburg, Mehelen, Djenova, Istanbul Basaksehir, Visla Krakov, Dinamo Zagreb itd.

Zdravo bio

Edited by Mensur Dogan
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...