Jump to content

Predstavljanje


McLeod

Recommended Posts

Mene su cyberka i još par njih koje (na moj užas) vidim i ovdje, proganjali i stalkovali od kako sam se registrovao na fb92. Na kraju više nisam mogao izdržati konstantno ponižavanje i onu bitangu katarinu sam nazvao pravim imenom . . .

Neću reći koji nick sam imao, bar dok se ne vidi da li će i ovaj forum kao i onaj nastaviti istu praksu - ukoliko se i ovdje nastavi maltretiranje, ponižavanje i konstantna dehumanizacija forumaša iz Republike Srpske naravno da neću navraćati.

Baracuda&Anduril korektni, Asad kao moderator velika greška, radi se o lažovu i čovjeku koji izmišlja stvari, za veoma mnogo tema koje je "stručno" komentarisao.

No, naravno, na vlastima je da odluče, samo nemo' posle da vam niko nije rekao.

Link to comment
Share on other sites

nisam menjao nick, poslednih 10+ godina, necu ni sada.

Samo za nepoverljive da kazem, da postoji jak razlog sto je retrovizor onako mali, a sofershajbna velika. Vidici su veci napred, nego iza.

 

I od mene, da kazem, da je ovo proba. 

Pozdrav svima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Eddard said:

Dobar start na novom forumu... dobrodošao 😄

Bolje vas našao 😄

Daj me podsjeti koji nick si koristio prije eddard, ne mogu da se sjetim a na vr' mi jezika 😄

Mada mi se čini da si ti bio jedan od korektnijih od te ekipe na čelu sa cyberkom. 

Pročitah pravila, odlično sročeno ako ih se moderacija bude pridržavala. A ako se nastavi selektivna primjena, onda ovo sve neće dugo trajati, bar što se tiče politike. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, comandante said:

pozdrav i nek vam je sa srecom

.....

Gde si!? Bas mi je drago da te vidim!

 

Inace, za ostale, nick mi je isti kao ranije, a i karakter - i dalje ne volim da se svadjam.  Recite mi da gresim, imam pogresne informacije, al' nemojte sa prepucavanjem...

Edited by zoran59
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, zoran59 said:

Gde si!? Bas mi je drago da te vidim!

 

Inace, za ostale, nick mi je isti kao ranije, a i karakter - i dalje ne volim da se svadjam.  Recite mi da gresim, imam pogresne informacije, al' nemojte sa prepucavanjem...

i meni drago da si ovde :classic_smile:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav. Pre nekih 10-15 godina mi je "uskraćeno gostoprimstvo" na starom forumu pa se nisam više ni registrovao jer ne treba dva puta da mi se saopšti da sam nepoželjan. Pošto je forum praktično promenio vlasnika, iskoristio sam priliku da se priključim ovde. Ako i dalje nisam dobrodosao, bože moj, ima drugih mesta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...