Jump to content

Predstavljanje


McLeod

Recommended Posts

22 hours ago, wrecktangle1 said:

Iz nekog razloga mi je nestao prethodni profil..nikakav recovery nisam mogao da uradim..ne znam šta se desilo. Nikakvo kloniranje.  Otud ovo dodato 1 na kraju. Eto. 
Ako neko zna šta se moglo desiti sa prethodnim neka mi pošalje pp ili odgovori ovdje. 
Konačno ga pronađoh…zaboravio da sam promjenio nik. 🙄

Ali svejedno…recovery lozinke ne nogu da uradim. Ako može pomoć administracije…ako je uopšte moguće da administracija nešto učini. 

 

Pre vise od 2 godine si promenio nick u @Gistro Bančo

 

MARCH 25, 2021

wrecktangle  > Gistro Bančo

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/18/2023 at 11:47 PM, MetalHead said:

@wrecktangle1 mogu samo da ti setujem novu lozinku, poslacu je na originalni mail kojim si se registrovao.

Hvala! Znam s kojeg mail-a je išla regostracija i tako sam i pokušavao da napravim promjenu lozinke ali nikada ne dobijem mail ma koliko puta pokušaml.

A i ludnica mi je malo u životu u zadnje vrijeme bila (gomila obaveza) pa sam sasvim smetnuo s uma da sam promjenio nik. 🙄

Edited by wrecktangle1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, wrecktangle1 said:

Hvala! Znam s kojeg mail-a je išla regostracija i tako sam i pokušavao da napravim promjenu lozinke ali nikada ne dobijem mail ma koliko puta pokušaml.

A i ludnica mi je malo u životu u zadnje vrijeme bila (gomila obaveza) pa sam sasvim smetnuo s uma da sam promjenio nik. 🙄

Pogledaj u spam - `oce mejlovi sa Voxa da zalutaju tamo.:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Tako je i meni bilo. Napravio sam nalog za prijatelja i nikako nije stizao aktivacioni mail šta god pokušao Metalhead. Na kraju ga je ručno aktivirao. Jedini način je da ti on setuje neki pass pa da ti posle promeniš.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Barkley#34 said:

Odlična odbrana kad se modovi naroguše zvog kloniranja. :classic_biggrin:

Možda za nekoga. Znam da se zezaš i da se branim bez potrebe ali da se ne bi nakačio neko drugi imam potrebu da objasnim :classic_smile: Ja sam kontaktirao Metalheada pre nego što sam to uradio. Prijatelj je iz Australije i lako su proverljive IP adrese. On ne piše ništa, samo čita košarkaški deo foruma a to nije mogao jer je Metalhead zaključavao taj deo forums tokom utakmica Zvezde i Partizana.

 

Uostalom nikad nisam banovan od kad sam se pridružio forumu u januaru 2014. :classic_cool: Obrisali su mi 2 ili 3 posta za sve to vreme.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...