Jump to content

Predstavljanje


McLeod

Recommended Posts

 

Jos jedan od onih dugogodisnjih citalaca – ne znam vise otkad – ili dovoljno dugo da mi je  drago videti nanovno pojavljivanje nickova koji su svojevremeno cesce pisali.  Nikada clan foruma, usled njegovog konacnog sahranjivanja i zbog nekog sentimenta odlucio da se pridruzim ressurection verziji. U pocetku devedesetdvojke pratio sa posebnom paznjom diskusije na politici.  Donekle – obitavam u drugoj zemlji – posmatrao forum kao nesto nalik gajgerceleru opsteg raspolozenja drustva (znajuci da nikako ne predstavlja reprezentativni uzorak). Sto se tice sentimenta – kako matorim, teze se odvikavam, a naviknut sam da pratim sa monitora taj digitalni komsiluk kao sto su nekad starije generacije sa prozora patrolirale ocima po kvartu. Pa se nadam uspesnom razvoju voxa. Zato - kudos sportistima za maratonski uspeh na kratkoj distanci. Kad zatreba – izgleda – navijaci vise spajaju nego sto razdvajaju.

Ukljucujuci i mene, nekoga koji retko prati tekme, niti pravi razliku, dal delija, dal grobar – meni je to isto:wink2: No ako bi trebalo zapaliti baklju, onda cu navijati za dobru volju koju je Arsenije Pejic (ako se ne varam) pre neki dan pomenuo – cenim je uvek potrebnom, mozda vise nego ikad. Ukoliko gresim pri pisanju ne zamerite, popravite me. Maternji mi je vise stran nego blizak.

Da ne "nuzdim" vise. Aj ziveli i pozdrav.

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, herrkato said:

 

Jos jedan od onih dugogodisnjih citalaca – ne znam vise otkad – ili dovoljno dugo da mi je  drago videti nanovno pojavljivanje nickova koji su svojevremeno cesce pisali.  Nikada clan foruma, usled njegovog konacnog sahranjivanja i zbog nekog sentimenta odlucio da se pridruzim ressurection verziji. U pocetku devedesetdvojke pratio sa posebnom paznjom diskusije na politici.  Donekle – obitavam u drugoj zemlji – posmatrao forum kao nesto nalik gajgerceleru opsteg raspolozenja drustva (znajuci da nikako ne predstavlja reprezentativni uzorak). Sto se tice sentimenta – kako matorim, teze se odvikavam, a naviknut sam da pratim sa monitora taj digitalni komsiluk kao sto su nekad starije generacije sa prozora patrolirale ocima po kvartu. Pa se nadam uspesnom razvoju voxa. Zato - kudos sportistima za maratonski uspeh na kratkoj distanci. Kad zatreba – izgleda – navijaci vise spajaju nego sto razdvajaju.

Ukljucujuci i mene, nekoga koji retko prati tekme, niti pravi razliku, dal delija, dal grobar – meni je to isto:wink2: No ako bi trebalo zapaliti baklju, onda cu navijati za dobru volju koju je Arsenije Pejic Pesic(ako se ne varam) pre neki dan pomenuo – cenim je uvek potrebnom, mozda vise nego ikad. Ukoliko gresim pri pisanju ne zamerite, popravite me. Maternji mi je vise stran nego blizak.

Da ne "nuzdim" vise. Aj ziveli i pozdrav.

 

Suvise je mator da menja prezime, a i voli da natakne kad je lose volje.:s_d:

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima. Pratio stari forum od početka do kraja. Bio i član, na kratko, pre 15-tak godina. Nadam se da će novi početak vratiti barem delić kvaliteta prvih 10 godina starog foruma.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima, baš stari forumaši sa sporta me znaju. Bio član starog foruma poslednjih 10 godina, ali sve ređe pisao, a poslednjih godina uopšte, ali redovno čitao. I ovde ću malo ili nikako pisati ali ću čitati. I mene su spucale emocije zbog svega što je bilo sa starim forumom, nadam se da će ovde biti što više starih korisnika zbog kojih sam se tamo 2008. registrovao. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

I ja sam nekada davno pisao na najstarijem forumu, ali sam odustao zbog bitangi sa gumenim metrom, ideološki ostrašćenih budala i apologeta zločina. Ako novo uredništvo uspe da zaštiti razložnu reč, možda se i prikupe stari članovi, oni zbog kojih je pokojni forum i čitan.

 

Nek je sa srećom, pa .....videćemo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Patrokles said:

I ja sam nekada davno pisao na najstarijem forumu, ali sam odustao zbog bitangi sa gumenim metrom, ideološki ostrašćenih budala i apologeta zločina. Ako novo uredništvo uspe da zaštiti razložnu reč, možda se i prikupe stari članovi, oni zbog kojih je pokojni forum i čitan.

 

Nek je sa srećom, pa .....videćemo.

 

Ako novo urednistvo uspe da zastiti razloznu rec bojim se da ti sa ovakvim vokabularom neces dugo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Patrokles said:

I ja sam nekada davno pisao na najstarijem forumu, ali sam odustao zbog bitangi sa gumenim metrom, ideološki ostrašćenih budala i apologeta zločina. Ako novo uredništvo uspe da zaštiti razložnu reč, možda se i prikupe stari članovi, oni zbog kojih je pokojni forum i čitan.

 

Nek je sa srećom, pa .....videćemo.

 

Može se to i lepše reći, posebno ako se zna da je "novo uredništvo" zaista novo (edit: sastavljeno od forumaša sa svih threadova) u odnosu na to koje kritikuješ, a govoriš o periodu starijem od decenije. Tek smo počeli sa radom, i dalje smo u fazi štimovanja, forumaši se lagano navikavaju na nove uslove, a cilj je zajednički - da postavimo forum na noge i učinimo ga boljim i raznovrsnijim. Da smo na dobrom putu, pokazuju i postovi forumaša koji su imali kritičke stavove na starom mestu. Hvala na razumevanju.

Edited by Barakuda Brnabić
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...