Jump to content

Predstavljanje


McLeod

Recommended Posts

I ja sam jedan iz kluba čitalaca. Morao sam se registrovati jer pratim sportski deo foruma, i nedostajalo bi mi to. Na starom forumu sam bio registrovan 2-3 godine ali sam pratio dosta duže. Još jednom, nek je srećno i dugovečno!

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima , i ja sam jedan iz plejade "Dugo vas citam i resio da vam se na posletku, posle toliko godina, pridruzim. 

 Svih ovih godina bilo je zadovoljstvo citati pojedine forumase, koji su svojim pisanjem i znanjem podigli forum na zavidan nivo, ne zelim nikog posebno da izdvojim ( dobro osim @FatZadd-a) da se ne uobraze.

  I da, biti cu fin 😄 A sad zurim na voz 🙂

 

 Iskreno, Vas @Debeli

Edited by John Dies at the End
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, melankolic said:

Meni, lično, fali Schrodingerovo pisanje.

Nadam se da je obavešten i da planira da se vrati.

Poslao sam mu mail na starom forumu, nije procitao. Licno mi je glupo da ga kontaktiram direktno, ako ga neko bolje poznaje privatno, moze da ga pozove.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

B92 sam pratio od 2000 i neke i to uglavnom politiku. Necu nista novo reci ako kazem da je znacajno uticao na izgradnju, pa i promenu nekih mojih stavova. Cesto bih se nervirao nakon citanja nekih postova ali sam vremenom shvatio da su mi se pogledi prilicno izjednacili sa onima koji su me do juce izludjivali :) Registrovao se konacno 2007. kada su u nekom trenutku zakljucali forum za neregistrovane i prvi post ostavio konacno tamo neke 2009. ili malo ranije i to na sportskom delu koji mi je, do tada, bio sekundaran. Od tada sam politiku pratio i dalje iz senke (dok je imalo sta da se procita), a na Sportu sam bio tu i tamo aktivan sve do danas. Verujem da sam jedan od stotine mnogih koji su redovno citali, ali se nisu preterano cesto oglasavali. Trudicu se da to malo promenim ovde.

Svaka cast ljudima koji su sve ovo organizovali i pokrenuli u kratkom roku.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Na forumu B92 sam od 2001. godine.Malo sam pisao a mnogo vise citao.Kroz ovih 18 godina postojanja foruma dosta sam naucio o srpskom drustvu ali i o sebi.

Forum B92 se mogao odrzati da je bolje i ozbiljnije vodjen.No,on je ponajvise zrtva pretvaranja radija i televizije B92 u prah i pepeo cija kolicina ozbiljno preti da ispod sebe sakrije sva ona  izuzetna dostignuca koja su devedesetih i pocetkom dvehiljaditih    ostvarili  novinari ove dve kuce.

B 92 je odlazi u proslost a u sadasnjosti ostaje nov forum  Vox92. Nadam se da ce to biti      ozbiljan forum i da nece nikada dobiti upravu ciji ce cilj biti njegovo unistenje.

Izvinjavam se na svim grubim recima koje sam ispisao na bivsem forumu.

Pozdravljam sve nove-stare forumase.Samo napred!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, badenac said:

Na forumu B92 sam od 2001. godine.Malo sam pisao a mnogo vise citao.Kroz ovih 18 godina postojanja foruma dosta sam naucio o srpskom drustvu ali i o sebi.

Forum B92 se mogao odrzati da je bolje i ozbiljnije vodjen.No,on je ponajvise zrtva pretvaranja radija i televizije B92 u prah i pepeo cija kolicina ozbiljno preti da ispod sebe sakrije sva ona  izuzetna dostignuca koja su devedesetih i pocetkom dvehiljaditih    ostvarili  novinari ove dve kuce.

B 92 je odlazi u proslost a u sadasnjosti ostaje nov forum  Vox92. Nadam se da ce to biti      ozbiljan forum i da nece nikada dobiti upravu ciji ce cilj biti njegovo unistenje.

Izvinjavam se na svim grubim recima koje sam ispisao na bivsem forumu.

Pozdravljam sve nove-stare forumase.Samo napred!

 

ne preti, moram da kažem:

Ono što je nama B92 značio devedesetih ne može da zatrpa ništa, makar sad Barbara lično sela u Veranovu fotelju, na stranu što Veran ispao to što danas jeste.
Na kraju krajeva nije bitno šta je B92 bio, nego šta smo mi videli u njemu, a to što smo videli više nego što jeste je izraz naše potrebe. Imali smo potrebu za B92, kao i danas, uostalom, imamo potrebu za ovim forumom npr.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Evo i ovde da se prijavim, mada je oko mog nika sve jasno 😊. I ja sam od onih koji su više čitaoci, nego što su pisci. Dosta tema sam pomno iščitavao (mahom na sportu) još od 2010.godine, ako se ne varam... Pozdrav svima, nastavljamo i dalje sa ovom navikom :)...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima, na B92 forumu sam bio registrovan od 2009. godine, ali sam prestao da pišem pre nekih 5-6 godina. Čitao sam redovno, posebno od otvaranja Vox populi teme, tako da čim sam video da se ekipa prebacila ovde, rešio sam da se priključim. Pohvale svima koji su učestvovali u organizaciji, em ste odreagovali brzo, em forum stvarno lepo izgleda. 

Link to comment
Share on other sites

Pre nego sto mi udje u trag Zoltan Stefanovic.

 

Mi smo povezali neka lica sa nekim mejlovima, neka lica smo povezali sa nekim IP adresama, neka lica smo povezali sa

drugim licima koja su bila umesana u takva dela, ali kad bih vam rekao ko, gde, sta i kako ja bih upozorio sta znamo.
 

 

Zett

  • Like 2
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, djole said:

Kakvi su ovo Sharksi, zar ne navijaš ti za Red Wingse? :classic_dry:

 

Oni su duhovni naslednici Red Wingsa, imaju sest Svedjana u rosteru. Jedan od njih je do februara igrao za Red Wingse.

 

Uz to braca napacena, nista lepse u sportu nego kada neka fransiza dodje do svog prvog trofeja. Ove godine su im najbolje sanse za SC, bas im se otvorilo sa ispadanjem favorita iz prve runde.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...