Jump to content

Predstavljanje


McLeod

Recommended Posts

Pozdrav svim forumasima, prvo da pozelim srecu i uspesan rad novog foruma 😄 Ruki sam sto se komentarisanja tice jer sam do sada samo pratio(verovatno ce tako i ostati :D), uglavnom kosarkaski deo foruma 😄 S obzirom na mnostvo kvalitetnih i pozitivnih postova resio da se registrujem 😄 Zivi bili i srecan Uskrs! 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima, dugo sam citao na starom forumu (preko 10 godina), ali sam jako retko pisao.

Registrovao sam se  samo da bih se zahvalio svima sto su odrzali u zivotu verovatno najbolji izvor informacija kako iz sporta, tako i iz politike.

Ne bih da patetisem, ali ovo je jedno od poslednjih svetla u medijskom mraku Srbije.  :classic_biggrin:

Svaka cast momci i devojke i nadam se da cemo se druziti jos mnogo, mnogo godina! :classic_smile:

Edited by duci
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam odmah video ovu temu, ali da vas pozdravim sve i ovde, nkedašnji član f92 od pre nekih 11 godina, kasnije samo povremeni gledalac, zbog neobjektivnosti, ostrašćenosti i pristrastnosti tadašnjih modova.

Kasnije je život nametnuo druge teme i obaveze ali sam eto zadržao neku nit u praćenju sadržaja, mada u budućnosti imam želju više pratim sport, nego Politiku, iako se ona teško može zaobići.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima, 

 

Druzicemo se najvise na sportskom delu, za politiku nemam zivaca i imam previse iskustva i u RL i po forumima. 

Za ostale delove foruma, kako se pokrene koja tema. 

Sto manje svadja i sto vise kvalitetnih diskusija. 

 

Stari nick je bio mad for red. 

 

P. S. Kad ce tapatalk da proradi

 

Link to comment
Share on other sites

Prije svega, sve pohvale za ekipu koja se brzo organizovala i pokrenula novi forum. Izgleda vrhunski! 

Ja sam tamo na starom mjestu imao solidnog staža, iako nisam nešto mnogo pisao, čitao sam sve sa košarkaškog pdf-a. 😁 

Malo sam promijenio nick, tamo je Grunf bilo zauzeto pa sam bio Grunfilip, a kasnije Oto von Grunf. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...