Jump to content

Šangaj 2019.


zoe Bg

Recommended Posts

Dobro da je iskoristio momentum na kraju prvog seta i početku drugog. Ne volim kad igra protiv Isnera, to lako može da bude 6-7 i 6-7.

 

Sve sam više dojma da mora osvojiti ovaj turnir ako želi zadržati prvu poziciju na kraju godine, uslovi mu tu puno više odgovaraju nego u Parizu.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, GlennGould said:

Kako može da izađe na teren u stoljnaku, majko draga... ?

#fashionpolice 

@Boxy molim te razveseli me sa “baš mi se sviđa” :classic_smile:

 

Ovo me podseća na stil s’početka njegove karijere (nula). Crvene bermude i čarape sa istim akcentom su ok. 

 

Ne znam kakve ti stolnjake imas kuci, ali ovo nema veze sa stolnjakom :classic_biggrin:

i da, skroz mi je ok oprema :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Boxy said:

 

Ne znam kakve ti stolnjake imas kuci, ali ovo nema veze sa stolnjakom :classic_biggrin:

i da, skroz mi je ok oprema :classic_smile:

 

:lol_2: 

 

Pa kroj je nepostojeći, preširok. Materijal badmintonski (ako me razumeš). Ovo belo sa crvenim rubom sam jedino kod moje bake viđao na stolu.

 

Đoković za njega ovde izgleda kao Brad Pitt. Tužno...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, GlennGould said:

 

:lol_2: 

 

Pa kroj je nepostojeći, preširok. Materijal badmintonski (ako me razumeš). Ovo belo sa crvenim rubom sam jedino kod moje bake viđao na stolu.

 

Đoković za njega ovde izgleda kao Brad Pitt. Tužno...

 

Znas kad je ovo nemoguce, pa sve da Djokovic ima najlepsu opremu ikad napravljenu :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Boxy said:

To je to, da Djokovic ovako izvuce set bilo bi: masjtore od cega si napravljen :23:

a posto je to uradio Fed, onda se ismeva protivnik :default_coffee:

 

Ne ismeva se bilo koji protivnik. Nego David Gofan. Koji se ovako raspadne protiv manje više svakog ozbiljnog protivnika. Nema veze sa Fedom.

 

To što je idol Gofanu je samo plusić za zajebavanjje istog, svakako ne za nipodaštavanje Fedovih rezultata..bem mu miša baš.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Boxy said:

@Borko skroz si me presao, to je to

 

WTF 

 

Pa daj bre jeste vi normalni? Opustite se malo... jeste da Fed od one prodaje na W nije isti - ali to nije razlog da se štedi kritika  i peckanja. Naprotiv, biće slađe kada se dedi vrati iz dupeta u glavu, a vratiće se.

 

samo ovaj stoljnak da rešimo...

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...