Jump to content

Šangaj 2019.


zoe Bg

Recommended Posts

3 hours ago, Drakaris said:

Novak ima -1. 

Za Novaka je uspeh da osvoji jos koji slem do kraja karijere, kad mu se poklope kockice. On citave godine igra lose, neracunajuci AO. 

Okreni obrni svi ostali su jos gori od njega jer cele godine je on prvak planete a to i jeste cilj biti bolji od ostalih

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, gggggggg said:

roger je drugo, on lebdi nad ostalima dok se ostali trose trcuci gore-dole.

pa deset godina je ta smijesna prica a i dalje su prva dvojica Novak i Rafa,govorili su za Rafu da nece moci izdrzati do 30. sa onakvom potrosnjom a covjek ce biti prvi igrac svijeta u 34.godini.Opustite se i uzivajte u najboljoj eri.Sva cetiri gren slema su kod njih dvojice.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Boxy said:

ali i dalje mi je smesno zbog cega je on dobio opomenu i uzet mu je poen :lol_2:

sudija se zesce istripovao :classic_laugh:

 

 

 

 

U prethodnom gemu je lansirao jednu u publiku iz besa. 

Sudjia, umesto da mu kaže da će ga sledeći put kazniti poenom i smiri situaciju je to progutao, pa se sada na ovaj lob sa ramom odlučio na kaznu. 

Bzvz odluka. 

Link to comment
Share on other sites

 
U prethodnom gemu je lansirao jednu u publiku iz besa. 
Sudjia, umesto da mu kaže da će ga sledeći put kazniti poenom i smiri situaciju je to progutao, pa se sada na ovaj lob sa ramom odlučio na kaznu. 
Bzvz odluka. 
Za tu loptu je dobio zvanicnu opomenu, ovo je druga opomena pa samim tim i poen.
Ali suludo je sto je za ovo dobio opomenu, niti je jako udario niti je bio besan, ovako nesto je vidjeno milion puta i sudija nista ne kaze, bas smesno.
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Boxy said:

A sto vas toliko nervira Zverev?

Mene je više nervirao ranije, ima povremeno neki spoiled brat mode, ali onda se pojavio Cicipas sa svojim fazonima i Kirgios sa novim ispadima pa mi Zverev više i ne smeta toliko :classic_biggrin:

Inače sve mi se više sviđa Medvedev, kako samo igra važne poene :thumbsup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Jerotije Pantic said:

pa deset godina je ta smijesna prica a i dalje su prva dvojica Novak i Rafa,govorili su za Rafu da nece moci izdrzati do 30. sa onakvom potrosnjom a covjek ce biti prvi igrac svijeta u 34.godini.Opustite se i uzivajte u najboljoj eri.Sva cetiri gren slema su kod njih dvojice.

 

Nadal je ovu sezonu iznenađujuće dobro odigrao. Ali biće mu teško to ponoviti naredne sezone. Kod Federera je vidljiv pad forme zbog godina.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...