Jump to content

FC Bayern Munich


Dropkick Murphys

Recommended Posts

2 hours ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Kad shvatiš da KKP nije korak unazad u trenerskoj karijeri, pa taman da je u pitanju Greg Popović,  onda će  ti neke stvari postati jasnije. :classic_cool:


Greg bi doš’o nego nema izlaznu klauzulu jebem mu zivot nesretni. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/trinkijeri-zvanicno-u-minhenu-bajern-to-je-tradicija/361699

 

Trinkijeri zvanično u Minhenu: Bajern, to je tradicija

"Zaista sam srećan i ponosan što sam deo Bajerna , jednog od najvećih svetskih klubova. Zbog tradicije klub zaslužuje da bude uspešan na najvišem nivou..."

 

Majku mu, kao da sam ovo već negde čuo/slušao.

 

spacer.png

Edited by Liska Manjina
  • Like 6
  • Ha-ha 9
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Liska Manjina said:

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/trinkijeri-zvanicno-u-minhenu-bajern-to-je-tradicija/361699

 

Trinkijeri zvanično u Minhenu: Bajern, to je tradicija

"Zaista sam srećan i ponosan što sam deo Bajerna , jednog od najvećih svetskih klubova. Zbog tradicije klub zaslužuje da bude uspešan na najvišem nivou..."

 

Majku mu, kao da sam ovo već negde čuo/slušao.

 

spacer.png

 

A ovo je pričao dok je bio trener Brosea

S00715-23140764.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad ide malo "Die Tradition der Familie." Sreća je njegova što je već radio u klubu sličnog ranga i veličine u Srbiji pa mu adaptacija na novi klub neće teško pasti. Namazan je Italijan svim mogućim bojama.

Link to comment
Share on other sites

Kaze dezmekasti talijan da su bajern i partizan klubovi slicnih tradicija. U metu.
Bas malopre naleteh na tu njegovu izjavu. Navijaci Partizana treba da ga "uniste" na drustvenim mrezama. Hahaha, pa i ako hoces da se prodas, ne moras da lupas gluposti. Ima toliko nacina, bar je Bajern top brend, mozes da hvalis ambicioznost kluba i sl....

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nedge sam naleteo na komentar oko Trinkijerija i grobara, da je on zapravo pričao sve ono što su oni želeli da čuju, pa ne dolazi on zbog para u kkp (😆) pa tradicija, velikani, ponos...pa zavrnute ruke, pa prodaje kuću za DMB ali neko jači ne da, krv suze i znoj...i na kraju ni zdravo ni zbogom. Ništa.

 

P.S. Možda pošalje pozdrav preko bate...videćemo

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Marvin said:

Pa jbg, nije lako kad znas da si ispao glup, a jos teze kad ti to neko nabije na nos 😉

 

Nije glupi nego naivni IMHO.

Niko ne nabija, al valjda sme da se prokomentariše nešto. Nije valjda to sad tabu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...