Jump to content

EL fantasy 2021/2022 standardni na EL sajtu


Chaos Is Me

Recommended Posts

4 hours ago, Romantik said:

Tropa sam, ali mi se baš sviđa kako su uradili fantazi, uvlači te max, jedino što još nisam provalio sistem kojim se menjaju cene.

 

Šta je sa Petruševim, zašto je izgubio minutažu ovako drastično?

 

Meni deluje zbog defanzive i da mu je Ataman dao na početku minute da oseti intezitet EL.

Verujem da ce i u nastavku lige dobijati šansu,a na kraju će igrati onaj ko bude bio najspremniji od trojice centara.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Auuu kakva ispala ovo kolo. Imao sam Džona Brauna od prvog kola i konačno ga prodao pred ovo nakon svih razočarenja, a on indeks 20.

 

S druge strane zbog povrede Gieadritisa njega zamenim Fontekiom, kome nikako nisam verovao, al on bilježio opasne brojke i ja mislio da sad ne može podbaciti bez Rokasa u timu te mu dam i kapitensku traku nakon što je Mirotić bio slab juče, a on indeks ravno nula :frusty:

Link to comment
Share on other sites

Imao sam 50:50 dilemu za ovo kolo, koga da stavim na poziciju centra. Plais ili Nibo. Nibo mi je delovao konstantan pa odabrah njega, a da sam otišao na drugu stranu, delio bih prvo mesto za 7. kolo u decimalu i moguće dobio onu nagradu za pobednika kola. 

 

Onda bih, kao dobar čovek, dao i nekome od forumaša da gleda EL besplatno sledeće sezone. Ovako, jurimo strimove i dalje...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
8 hours ago, Dropkick Murphys said:

@uini

Čini mi se da je upao neki novi lik u ligu. Koliko sam pratio, trebalo bi da je Chaos prvi i dalje. A čak i da ga je neko preskočio, ne bi mogla da bude ovolika razlika. 

 

to je onaj krejzi nort uljez. bacio sam ga u kantu na "izmeni ligu" opciji. još uvek se vidi na tabeli ali u tim izmenama ne postoji, tako da kontam da je izbačen

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
8 hours ago, Chaos Is Me said:

Jel ovo završen ovaj buđavi fantasy? Meni sve resetovano kao da od početka kreće sezona.

ima za plejof da se napravi posebno sad, ali ne vredi da pravimo ligu u minut do dvanaest.

 

cestitke na pobedi, nisi bio prvi bas od pocetka do kraja ( :

btw, ne svidja mi se nacin rasta i pada cena na ovom fantaziju, potpuno mi je ubilo taktiku na pocetku i onda nisam odustajao do samog kraja, takoreci, odustao sam od borbe za prvo mesto.

igraci koji u startu imaju malu cenu treba da otrte bulju da bi im narasla, a ovi skupi ne mogu skoro pa nikako da pojeftine.

 

sve u svemu, drugacije cu se spremiti za sledecu sezonutm

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...